Головна Малюки Як назвати дівчинку, народжену у липні

Як назвати дівчинку, народжену у липні

mamabook
306 Переглядів

Из зимы в лето: как не разболеться по возвращению из отпуска?Діти, народжені влітку, особливо це стосується дівчаток, нерідко мають легкий, неконфліктний характер. Так дітки турботливі і чуйні, ввічливі, ніжні. Проте, на жаль, і занадто довірливі до людей. Оскільки ці дітки дуже чуйні, то їм ідеально підходять такі професії, як вчитель, лікар, психолог. І оскільки ім’я, дане від народження, в майбутньому дуже сильно впливає на нашу долю і особливості характеру, то психологи радять обирати для літніх діток більш жорсткі, дзвінкі імена. Дівчаткам це допоможе бути більш твердими у своїх рішеннях і бути менш капризними. Особливо варто звернути увагу на імена, які співзвучні з чоловічими – Євгенія, Олександра.

Допоможе батькам з вибором імені й церковний календар, адже кожного дня відмічається декілька святців (Днів ангела). Ви можете вибрати у липні жіночі святці і назвати донечку в честь когось зі святих, особливо якщо День ангела збігається з днем народження дитини. Протягом життя саме ця свята стане покровителем і янголом-охоронцем для дівчинки.

mamabook.com.ua

дівчата липень святці

бижутерия

номерные знакиНа фото: біжутерія з українською символікою та номерні знаки на дитячі коляски (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також