Головна Малюки Як назвати дитину, народжену у березні

Як назвати дитину, народжену у березні

mamabook
294 Переглядів
Аллергия у ребенка

Аллергия у ребенкаВесняним діткам характерні такі риси характеру, як оптимізм та комунікабельність. З них виростають вірні друзі та відповідальні батьки, у таких діток непогані творчі здібності. 

Якщо малюк народилася навесні, то в житті він буде проявляти неймовірну гнучкість у різних ситуаціях, а от добиватися успіхів йому буде складніше, тому що березневим хлопчикам та дівчаткам бракує наполегливості. Навіть у дорослому житті такі вони дуже вразливі і чутливі.

Враховуючи, що діти, народжені у березні, талановиті – батькам варто давати змогу висловлювати дитині свої емоції через мистецтво. Оскільки в березні народжуються діти з м’яким характером і дуже вразливі, щоб підкреслити мужність, хлопчика необхідно назвати, як говорять деякі, «жорстким» і дуже звучним ім’ям. Дівчинку необхідно назвати, навпаки, більш м’яким, але в теж час яскравим ім’ям. Багато хто вважає, що краще буде, якщо в імені буде присутній буква Р або Н.

Березневі імена для хлопчиків: Данило, Костянтин, Аркадій, Макар, Михайло, Євген, Віктор, Роман, Сава, Ростислав, Денис, Давид, Антон, Степан, Трохим, Петро, Єгор, Юрій, Марк, Герасим, В’ячеслав, Василь, Максим, Венедикт, Павло.

Березневі імена для дівчаток: Кіра, Марина, Дарина, Матрона, Софія, Галина, Анастасія, Марія, Світлана, Лідія, Ніка, Алла, Уляна, Ганна, Єва, Тамара, Ірина, Катерина, Христина.

Якщо перераховані імена вам не подобаються, а дитина народиться в березні, прочитайте характеристику імені, яке вам дійсно подобається. А потім добре подумайте, чи варто називати дитину вашим улюбленим ім’ям. Якщо ви віруюча людина, ім’я дитині можна підібрати по святки – в який день народилася дитина, на честь того Святого і називати.

Крім всього вищесказаного, необхідно згадати і про отчестве дитини. Ім’я та по батькові повинні бути співзвучні, наприклад, Регіна Дмитрівна або Венедикт Денисович дуже грубо звучать, в них немає милозвучності.

Увага майбутнім батькам! Якщо ви хочете назвати дитину неординарним іменем, щоб воно завжди виділялося, пам’ятайте, що ім’я буде у дитини постійно, і в майбутньому над ним можуть багато сміятися. Також ви повинны пам’ятати, що нерідко обране ім’я впливає на подальшу долю дитини. Тож нехай значення імені буде вдалим для доньки або сина. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 популярних запитань та відповідей про обряд хрещення

товар, конверт на выписку, товар

Конверт на виписку з вишивкою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також