Головна Релакс Майстер-клас: як гарно розфарбувати великодні яйця квітами

Майстер-клас: як гарно розфарбувати великодні яйця квітами

mamabook
2151 Переглядів
Яйця

ЯйцяНаш сайт Mamabook підготував чергову оригінальну, але просту у виконанні ідею декорування яєць на Великдень. Вам неодмінно сподобається цей акуратний весняний квітковий мотив.

Що знадобиться:

  • Варені білі яйця.
  • Харчові барвники.
  • Пензлик.
  • Чорний тонкий маркер.
  • Маленькі одноразові ємності з пластику.

Крок 1. Щоб повторити візерунок, як на фото, підготуйте харчові барвники 4 кольорів: червоний, жовтий, синій та зелений. У кожну ємність (одноразовий стаканчик) налийте по 1 столовій ложці води та розведіть барвники. Багато фарби не потрібно. Дехто заміняє харчові барвники аквареллю, але це краще робити, якщо ви просто готуєте декор у вигляді яєць з дерева чи пластику.Фарба

Крок 2. Розфарбовуємо яйця акварельною технікою. Для цього потрібно мокнути пензлик у червону фарбу та поставити на яйці крапку. Тепер розмазуємо її пензликом. Тепер трішки розмийте її водою, імітуючи лінії пелюсток. Не виходьте за край. Важливо, аби вийшло дві світло-червоні плями різної насиченості.

Яйця

Крок 3. Чекаємо, доки фарба висохне. За допомогою маркера намічаємо контур квітки та серцевинку. За таким же принципом малюємо на зворотній стороні яйця квітку іншого кольору, а також домальовуємо листя.

Яйця

Крок 4. Після повного висихання барвників можна трішки деталізувати малюнок маркером. Наприклад, домалювати тичинки квітки, жилки на листочку. Не хвилюйтеся, якщо контур не буде досконалим, – так малюнок виглядатиме максимально реалістичним.

Яйця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Думка священика: чи можна викидати шкаралупу від свячених яєць і крихти від пасок

Читайте також