Головна Релакс Як добре почати день: ідеї та прості способи

Як добре почати день: ідеї та прості способи

mamabook
40 Переглядів
ранок

ранок

Уявіть чудовий ранок. Ти зустрічаєш день з посмішкою, встаєш, потягуєшся і знаєш, що на тебе чекає багато хорошого. Вам не потрібно поспішати, у вас є стільки часу, скільки вам потрібно.

Ви спокійно їсте корисний та смачний сніданок. Ваша улюблена музика грає тло. Ви точно знаєте, що вдягнути, вам не потрібно думати про те, щоб стояти перед шафою і ритисяі. Ви нікого не квапіте, і ніхто не квапить вас. Ви сповнені енергії та чекаєте розвитку подій…

Звучить як сцена із фільму? І чому б такому ранковому баченню не стати твоєю реальністю? Але щоб це сталося, ви повинні подбати про це. Я скажу вам, що працює для мене, і я наполегливо рекомендую вам зробити те саме.

Як правильно розпочати день?

Доброго ранку залежить від гарного вечора

Щоб уникнути нервової метушні та запізнень на ранок, приготуйте напередодні все, що можна:

  • одяг для себе
  • сумочка для роботи та всі необхідні речі, які ви берете із собою, наприклад, окуляри, портфель з документами тощо.
  • якщо у вас є маленькі діти – також подбайте про їх одяг, перевірте, чи упакований рюкзак, також спортивний одяг та інші необхідні речі)
  • частина сніданку – можна підготувати миски для вівсянки, викласти на неї інгредієнти, помити овочі та фрукти, які ви використовуватимете на сніданок або приготувати другий сніданок, витягнути контейнери, в які пакуватимете їжу на роботу, і т.д.

Добре виспіться. Має бути 7-8 годин, точно не менше 6.

ранок

Встати на 5 хвилин раніше

Якщо ви приготували продукти напередодні, ви заощадили багато часу. Якщо ви встанете на кілька хвилин раніше, то побачите, що ранок може бути набагато приємнішим. Вранці кожна хвилина на вагу золота, але згодом можна вставати на 10, а то й на 15 хвилин раніше. Щоб почати день дійсно добре і мати хвилинку для себе, перш ніж ви поринете у вихор роботи та відповідальності.

Почніть свій день зі склянки теплої води з лимоном

Після нічного відпочинку ви дбаєте про зволоження та очищення організму. Крім того, ваш метаболізм виграє від цього.

Увімкніть улюблену музику, яка налаштовує вас на позитивний лад

Що спадає вам на думку зараз? Чи створюватимете ви свій плейлист? Або, можливо, у вас є улюблені твори у вашому мобільному телефоні? Можливо, ви знаєте радіо, де замість розмов та скарг — чудово грають?

Спокійно поснідайте, присівши

Без перегляду електронної пошти, Facebook або будь-яких дій у процесі. Ви вже приготували щось напередодні ввечері, так що тепер вам просто потрібно зробити кілька кроків і насолодитися смачною та здоровою їжею.

вафлі

Розминка для гарного старту

Як щодо 5 хвилин легкої гімнастики? Такий, як ти любиш? Ходити на місці, трохи підстрибувати, потягуватись? Для того, щоб додати енергії і відчути, що ви дбаєте про себе з самого ранку. Чудово працює для мене!

Подумайте про те, що добре для вас сьогодні

У вас, напевно, попереду багато завдань і обов’язків, але ви навряд чи забудете про них. Почніть свій день з того, що на мить зосередьтеся на позитивних моментах, відправте своїм близьким та друзям гарні картинки добрий ранок. Крім того, щоб мати більше сил, щоб протистояти викликам.

Читайте також