Головна Релакс Як безпечно придбати автомобіль зі США

Як безпечно придбати автомобіль зі США

mamabook
75 Переглядів
авто

авто

Якісні та надійні автомобілі коштують дорого. Це аксіома. Але чи цікавило вас хоча колись питання, скільки така ж машина коштує в Україні та, наприклад, в Америці? Ви здивуєтеся колосальній різниці в ціні на ідентичні моделі. Тож навіщо платити більше, якщо є можливість отримати автомобіль безпосередньо зі Штатів. Чимало українців вже навчилися замовляти собі вітаміни й одяг напряму з американських магазинів. І в цьому випадку купівля проходить без ризиків. Проте для купівлі машини слід звернутися до спеціалізованих компаній, які займаються цим видом послуг. Дізнатися, які американські моделі найпопулярніші серед українців, можна на сайті Vgolos.com.ua. Ми ж розповімо, про які нюанси слід знати, вирішивши придбати авто з США.

Під замовлення чи в наявності

Придбати машину своєї мрії дешевше, ніж в Україні, – реальність. У компанії, що займаються перегоном авто з Америки, ви можете підібрати ходові моделі офіційно та замовити їхню доставку в Україну. Навіть палата всіх послуг, транспортування, оформлення документів обійдеться значно дешевше, ніж вибір аналогічної моделі в Україні.

А як бути клієнтам, які не готові чекати чи все-таки не наважуються зробити таку купівлю за кордоном? У компаній з продажу американських авто часто вже є привезені машини. Вони пройшли митницю й офіційно готові до продажу. У такому випадку покупець ще й зможе особисто оглянути машину перед купівлею.

авто

Купівля з аукціону

Що зробить власник авто в Україні, який вирішить змінити машину? Правильно, візьметься за тривалий процес продажу свого старого автомобіля, аби вкластися в нову покупку. Американці так не мислять, їх цей процес дуже обтяжує. Позбутися від авто в США має не власник, а страхова компанія. Аби зекономити час, машину виставляють на аукціон. Саме американські аукціони автомобілів – можливість для українця отримати надійну та якісну машину, але значно дешевше, ніж в Україні.

Компаніям, які привозять авто з США, доступні лоти з безпечних і надійних американських аукціонів (IAAI, Manheim). Процес укладання договорів через сервіси компанії дуже спрощені.

Що ще важливого роблять ці компанії для українських покупців:

  • Перевіряють всю документацію на авто.
  • Перед купівлею автомобілі проходять повні й ретельні перевірки.
  • Викуповують авто з аукціонів лише в перевірених продавців.
  • Автомобілі транспортуються лише зі страховкою.
  • Компанія готує весь пакет документів для проходження митниці.

авто

Ціна й купівля

Важливо! Оплата на автомобілі з США проходить офіційно – через українські банки. Ви стаєте легальним власником якісної машини, придбаної в іншій країні.

Також варто порівняти різницю в цінах. Наприклад, FORD FOCUS 2016-го року коштує в Україні 10 000 доларів. А така ж машина з повним пакетом документів із США – коштує 7000 доларів.

Читайте також