Головна Здоров'я Яблучний оцет – суперпродукт для травлення та стимуляції імунітету

Яблучний оцет – суперпродукт для травлення та стимуляції імунітету

mamabook
408 Переглядів
оцет
оцетЯблучний оцет стає дедалі популярнішим серед людей, які дбають про здоровий спосіб життя.

Насправді цей продукт використовується як народний засіб вже не перше століття. Це джерело антиоксидантів, які здатні забезпечити нашому здоров’ю численні переваги: покращити травлення, підтримати імунну систему. Наш сайт розповість, чому так важливо вживати яблучний оцет.

Покращує засвоєння нутрієнтів

У людини може бути повноцінний раціон, проте явні ознаки авітамінозу. Чому так? Причина в проблемах зі шлунково-кишковим трактом. Наприклад, запалення, понижена кислотність шлунку чи несприятлива мікрофлора кишечнику – причина поганого засвоєння вітамінів, мінералів з продуктів. Якщо заправляти овочеві салати яблучним оцтом, то легко можна вирішити цю проблему. Також рекомендовано починати ранок зі склянки води + 1 ч.ложка яблучного оцту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: О котрій годині правильно снідати

Покращує здоров’я кишечника

У процесі бродіння цукор у яблуках перетворюється в органічну кислоту. Зверніть увагу, йдеться саме про оцет із яблук, а не будь-який інший вид. Оцтова кислота підтримує здорову функцію кишечника, підвищує кислотність шлунку, що сприяє утворенню більшої кількості травних ферментів.

Яблучний оцет протипоказаний людям, у яких діагностовано підвищену кислотність шлункового соку.

Підтримує імунну систему

Яблучний оцет має потужні противірусні та протигрибкові властивості, які можуть підтримувати здорову імунну систему. Він містить антиоксиданті сполуки, катехін і кварцетин, які борються з окислювальним стресом та підвищують функціональність імунітету.

Має протизапальні властивості

Пектин – полісахаради, які присутні в яблучному оцті. Вони здатні допомогли зменшити запалення в кишковому тракті.

Як правильно приймати яблучний оцет, читайте в нашій статті.

Читайте також