Головна Краса White Mandarin – безпечна косметика для волосся та шкіри

White Mandarin – безпечна косметика для волосся та шкіри

mamabook
81 Переглядів

Вибір eco-friendly продукції – світовий тренд. Сьогодні дедалі більше споживачів свідомо обирають органічні продукти харчування, екологічно чисті меблі та побутову хімію. І, звичайно ж, косметичні засоби. Адже усе, що ми наносимо трансдермально, швидко поглинається та проникає в загальний кровоток. Важливо, аби всі види косметики без винятку не містили небезпечних парабенів, сульфатів, фтору, важких металів. Український бренд Вайт Мандарин спеціалізується на виготовленні безпечної продукції для догляду за волоссям, шкірою обличчя, тілом. Чому варто обирати саме цю косметику?

Натуральна основа

У складі косметики White Mandarin лише безпечні та неагресивні компоненти. Вони не мають токсичного впливу на організм, проте цілюще діють на стан шкіри чи волосся. Усі складники є екологічно чистими, у них природне походження. Основа косметики – це натуральні рослинні олії, екстракти, вітаміни.

Важливо знати, що сировина для продукції є органічною. Тобто рослини вирощуються в екологічно чистих зонах, на незабруднених грунтах, без використання пестицидів та шкідливих мінеральних добрив. Косметичні засоби від White Mandarin проходять багатоетапне тестування в лабораторії. Це сертифікована органічна продукція, що підтвердила свою ефективність.

Макіяж

Широкий вибір

Екологічно чиста косметика може бути не лише дієвою, але й різноманітною. Бренд Вайт Мандарин розробив повноцінні лінійки засобів, які спрямовані на вирішення конкретних б’юті-задач. Обирайте косметику, враховуючи специфіку вашої шкіри, вік та індивідуальні потреби.

Що випускає виробник:

  • Дитячу косметику для делікатного догляду за шкірою. Це лосьйони для тіла, креми, дитячі шампуні.
  • Продукція для догляду за волоссям. Такі базосві засоби, як бальзами й шампуні, кондиціонери, маски для зволоження та живлення.
  • Косметика для обличчя – це ціла лінійка засобів, спрямовані на очищення, тонізацію, омолодження. Обрати можна гелі та креми із ліфтинг-ефектом, концентровані сироватки та емульсії, маски й скраби, засоби для очищення шкіри від макіяжу.
  • Косметичні засоби для догляду за тілом – це мило, гелі, пілінги, скраби, зволожуючі олії. Також у виробника представлені засоби для інтимної гігієни.

Схвальні відгуки

White Mandarin – відносно новий бренд на ринку України. Проте виробник досить швидко завоював свою популярність серед споживачів. Усі вироби мають еко-сертифікацію, відрізняються новаторськими формулами та ефективністю. До того ж, це бюджетні засоби, які може дозволити собі кожна родина.

Читайте також