Головна Здоров'я Висівки – ідеальний продукт для оздоровлення кишечнику

Висівки – ідеальний продукт для оздоровлення кишечнику

mamabook
99 Переглядів
висівки

висівкиЛікар-дієтолог Олена Декер назвали висівки одним із найкорисніших продуктів для шлунково-кишкового тракту. Регулярне вживання грубої клітковини забезпечує оздоровлення кишечнику.

Що таке висівки

Висівки – це луска від зерен. Вживати в їжу можна висівки різних видів: пшеничні, вівсяні, житні, ячмінні. Якісні висівки повинні бути розсипними. Їх варто додавати в йогурти, сметану, овочеві салати, посипати зверху пюре та каші. Нерідко висівки домішують до котлетного фаршу або тіста для млинців.

Чим корисні висівки

Висівки є пребіотиком, тобто їжею для нашої кишкової мікрофлори. Саме нормалізація кишкових бактерій забезпечує здоров’я травної системи. Адже наша мікрофлора за умовах правильної роботи здатна сама синтезувати вітаміни К та групи В, жирні кислоти Омега-3, деякі гормони.

Ще одна користь від висівок – це стимуляція перистальтики. Тож продукт показаний людям із хронічними запорами. Висівки чудово впливають і на роботу жовчного міхура.

квас

Як правильно обирати висівки

Звертайте увагу на вміст вуглеводів, які вказані на упаковці. Чим їх менше – тим краще. Якщо у складі 40 г вуглеводів на 100 г продукту – пере вами якісні висівки, справжня зернова луска. Якщо вуглеводів 60-70 г, то це не висівки, а майже мука. Він неї не лише ніякої користі, але й шкода для організму: такий продукт підвищує рівень цукру в крові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт салату для здоров’я печінки та жовчного міхура

Читайте також