Головна Релакс Вигідно і безпечно: чому варто обрати онлайн-обмінник Let’sPay

Вигідно і безпечно: чому варто обрати онлайн-обмінник Let’sPay

mamabook
35 Переглядів
криптовалюта

криптовалюта

Інвестування у криптовалюту – не просто модний тренд. Ця сфера швидко набирає обертів і відкриває багато нових можливостей. Адже  можна отримувати пасивний дохід і працювати практично з будь-якої точки світу. Все, що потрібно, – доступ до мережі, стартовий капітал та надійний онлайн-обмінник. Наприклад, сервіс Let’sPay пропонує обмін bitcoin на гривні монобанк. Це вигідний і безпечний сервіс, завдяки якому можна практично за лічені хвилини вивести віртуальні монети – Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Doge. Крім того, сервіс універсальний, завдяки йому можна конвертувати в гривні, долари, євро за допомогою різних платіжних систем: Приват24, Visa/MasterCard, Capitalist.

Для того, щоб обміняти bitcoin на гривні Монобанк, варто перейти за посиланням https://letspay.me/ua/change/btc/mono_uah. Все легко і просто!

Особливості процесу обміну

Для того, щоб купити чи інвестувати кошти, вам потрібно:

• номер банківської карти;

• адресу електронної пошти;

• номер віртуального гаманця;

• номер телефону.

А для купівлі чи виведення крипти варто зробити кілька простих кроків:

  1. Зайдіть на сайт Let’sPay, оберіть у спеціалізованому віконечку  криптовалюту, яку  ви хочете купити.
  2. Вкажіть суму, яку ви хочете інвестувати у покупку крипти, у гривнях, доларах чи євро.
  3. Заповніть форму на сайті, вказавши номер віртуального гаманця, номер телефону, адресу електронної пошти.
  4. Оплатіть заявку.

Зазвичай кошти надходять протягом доби. А в деяких випадках це може бути значно швидше, всього за кілька хвилин після оплати.  Крім того, варто вводити тільки актуальний номер телефону та адресу електронної пошти.  У разі необхідності менеджери зможуть зв’язатися з вами.

Під час реєстрації вводьте тільки особистий номер віртуального гаманця. Це дозволить уникнути зайвих проблем.

робота

В чому переваги сервісу

Сервіс Let’sPay має низку переваг. Зокрема, це:

  • Онлайн-платформа підтримує різні види криптовалюти, різні платіжні системи.  Ви  можете обрати оптимальний варіант, який відповідає вашим потребам і підходить саме для вас.
  • Всі процеси автоматизовані. Всі фінансові  операції відбуваються швидко, без затримок. Крім того, це унеможливлює виникнення помилок через «людський фактор».
  • Перевірка AML, яку використовує сервіс, унеможливлює покупку чи продаж крадених монет. Компанія пропонує тільки якісні і надійні продукти.
  • Резерв валют. Потрібно обміняти більше коштів? Напишіть про це у службу підтримки, і це питання буде оперативно вирішено.
  • Відсутність прихованих платежів. Система працює максимально прозоро. Тут немає додаткових комісій. Під час фінансової операції ви платите тільки раз фіксовану суму, і вона включає плату за користування сервісом.

Let’sPay – це надійність, безпека та зручність. Сервіс допомагає вигідно купувати, обмінювати, виводити і заробляти!

Читайте також