Головна Релакс Види сучасних камінів: описи та фото

Види сучасних камінів: описи та фото

mamabook
39 Переглядів
камин

паркет

Каміни вже стали не лише перевагою заміських будинків. Домашнє вогнище намагаються створити навіть власники міських квартир. Адже сьогодні нескладно створити імітацію та викласти фальш-камін або ж використовувати електромодель. У будь-якому випадку, каміни – це завжди асоціація із затишком, сімейним теплом, комфортом, гарними спогадами. Величезний вибір різних моделей сучасних камінів та інтер’єрних пічок представлений на сайті https://kawmet.ua/kaminy-i-pechi/. Ми ж підкажемо, які найпопулярніші варіанти камінів, як вони виглядають, які особливості їхньої експлуатації.

Камін на дровах

Це, звичайно ж, класичний та перевірений варіанти домашнього вогнища. Найстаріша конструкція печі всередині дому. Базові моделі мають основу з цегли. Викласти можна будь-які форми та розміри майбутнього вогнища. Також високі цегляні конструкції дозволяють використовувати піч як багатофункціональний об’єкт інтер’єру. Зверху на каміни традиційно виставляють предмети декору, годинники, свічки, фоторамки із сімейними знімками.

интерьер

Усередині цегляної конструкції монтується топка. Це функціональна частина каміну, тож завжди виконана з жаростійкого металу. Матеріал повинен бути якісним, міцним, довговічним.

Усі класичні цегляні каміни обладнані димарем, без якого неможлива експлуатація конструкції за її прямим призначенням.

Головні особливості та переваги камінів на дровах:

  • традиційний варіант домашнього вогнища;
  • монолітна та надійна конструкція;
  • здатність функціонувати десятки років;
  • бюджетний варіант палива – натуральні дрова.

камін

Газові каміни

Такі типи камінів можуть працювати на звичному газі чи біоетанолі. Використовувати такі печі можна не встановлення димаря. Каміни, що працюють на газі, також можуть обігрівати приміщення з усіх сторін, не витрачаючи велику кількість пального.

Газові каміни завжди виглядають ефектно, презентабельно. Це відмінне рішення для сучасних інтер’єрів. Безпека експлуатації гарантована, оскільки камін обладнаний жаростійким вітринним склом.

камин

Електрокаміни

Це більш декоративний варіант, оскільки від каміну випромінюється мало тепла. Встановити електрокаміни можна не лише в будинках, але й маленьких квартирах. Обладнання абсолютно безпечне та не вимагає димаря для експлуатації.

Читайте також