Головна Школярі Вивчення англійської по скайпу: 7 переваг із EnglishDom

Вивчення англійської по скайпу: 7 переваг із EnglishDom

mamabook
271 Переглядів
англійська

англійськаАнглійська мова вже стала базовим предметом в системі української освіти – як шкільної, так і студентської. На сьогодні саме англійська – ваше вікно у світ прогресу, технологій та новітніх розробок. Володіючи достатнім рівнем іноземної мови, ви можете опановувати нові знання, навички та працювати на умовах вигідних контрактів із компаніями інших країн.

Опановувати англійську намагається не лише молодь, адже мова потрібна для постійного саморозвитку в кар’єрі. Відкривайте нові можливості у будь-якому віці разом із https://www.englishdom.com/. Дізнайтеся про 7 важливих причин, чому варто скористатися послугами саме EnglishDom.

Причина 1. Тут і зараз

Аби розпочати вивчати англійську, вам не доведеться шукати репетитора, їздити до викладача. Бо навчання проходить онлайн – у будь-якому місці та в зручний для вас графік. Усе, що вам потрібно, це вихід в інтернет. І ви готові до освоєння знання. Ви навчаєтеся без прив’язки до місця, а це дуже зручно. У вас канікули? Ви поїхали у подорож? Сьогодні вам комфортно посидіти в кафе? EnglishDom завжди поруч з вами – на відстані одного кліку.

Причина 2. Комфортна атмосфера

Чимало школярів відвідують репетиторів. Оскільки це педагоги, то в них немає своїх приміщень для навчання. Дитині нерідко доводиться ходити додому до репетитора. А це вже втручання в особистий простір, що створює неабиякий дискомфорт і учню, і вчителю. Навчатися по скайпу легко та затишно – ви можете лежати на своєму улюбленому дивані чи вчитися на лавці у затишному міському парку.

ноутбук

Причина 3. Рівні можливості

У мешканців столиці та інших великих міст, звичайно ж, великий вибір педагогів. Але що робити мешканцям маленьких містечок, де може бути від сили 1-2 репетитори? І рівень їхніх знань не завжди влаштовує майбутніх випускників, абітурієнтів. Завдяки EnglishDom школяр будь-якого куточку України має можливість навчатися у педагогів найвищого рівня.

Причина 4. Інноваційний підручник

З EnglishDom ви не будете об’єктом освітніх експериментів, що можна спостерігати на прикладі численних курсів. Учні навчаються по інноваційному цифровому підручнику. Це програма, яка дає максимум знань за короткі терміни. Це бездоганно пропрацьовані завдання й вправи на лексику, граматику. До того ж, це унікальна програма, за якою можна навчатися лише в EnglishDom.

Блог

Причина 5. Право обирати

Учням не нав’язують учителів – вони самі можуть обирати педагога. Це може бути як україномовний/російськомовний педагог, так і носій мови з іншої країни.

Про педагогів EnglishDom:

  • 257 учителів у штаті.
  • Жорсткий відбір (лише 1 з 5 кандидатів стає викладачем команди EnglishDom).
  • Середній стаж учителів складає 12 років.

Причина 6. Різноплановий підхід

Удосконалити ваш рівень знань допоможуть додаткові можливості. Окрім навчання онлайн по скайпу, учні EnglishDom користуються зручним мобільним додатком, беруть участь у розмовних клубах, а до навчання та контролю знань мотивує персональний куратор.

Причина 7. Навчайтеся будь-коли!

В умовах тривалого карантину дистанційне навчання стало особливо актуальним в Україні. Ні ЗНО, на вступні кампанії не скасовуються, але навчання в школах та курсах офлайн заборонено. Тож вивчення англійської по скайпу – це універсальний освітній інструмент, який стане у нагоді а канікулах, під час хвороби, у вихідні дні чи в період подорожі. Навчайтеся, не змінюючи власних планів!

Читайте також