Головна Краса Випадіння волосся у жінок: причини алопеції в 20, 30, 40 і 50 років

Випадіння волосся у жінок: причини алопеції в 20, 30, 40 і 50 років

mamabook
678 Переглядів
волосся

волоссяСпровокувати жіночу алопецію можуть десятки причин. І зазвичай лікарям не вдається визначити єдину – облисіння нерідко є наслідком комплексних причин. Але існує певна закономірність: у залежності від віку жінки, алопецію провокують різні фактори. Наш сайт Mamabook пояснить, чому волосся випадає навіть у молодих жінок.

Причини випадіння волосся в 20 років

Така рання алопеція – рідкість, але все ж можлива. Найпоширеніша причина – це стрес. Молодим дівчатам важко контролювати свій емоційний стан, тому важкі життєві ситуації часто стають справжніми потрясіннями. Через стрес відбувається постійне спазмування судин голови, капіляри практично не постачають до коріння волосся поживні речовини. Вже після 5-7 днів нервового напруження починається перше помітне випадіння волосся. От і не дивно, що вперше з алопецією дівчата зіштовхуються в період шкільних чи інститутських іспитів.

Ще одна вагома причина – відсутність належного догляду за волоссям. У 20-річному віці чимало невдалих експериментів, пов’язані із фарбуванням, завивкою, регулярним укладанням та використання дешевих неякісних засобів по догляду за волоссям. Це неминуче призводить до їхнього активного випадіння.

Причини випадіння волосся в 30 років

Як правило, алопеція в цей період пов’язана із вагітністю, на фоні якої часто проходить складна перебудова організму та розвивається гормональний дисбаланс. Якщо майбутня мама не притримується раціонального харчування, то дефіцит ряду нутрієнтів ( у першу чергу, цинк, залізо, фолієва кислота, вітамін В3) стануть причиною облисіння. Адже всі корисні речовини у першу чергу йдуть на живлення та побудову тіла малюка.

У 30-річному віці більшість жінок уже досягаються певних кар’єрних висот. Велике навантаження на роботі, складний ритм роботи стають причиною прихованого стресу. А це одна із найпоширеніших причин випадіння волосся в жінок. На стан волосся негативно може впливати й класичний тип харчування в офісі – нечасті перекуси малокорисними продуктами.

 

Причини випадіння волосся в 40 років

Наближаючись до 45-річного віку, жіночий організм знову долає серйозну гормональну перебудову. У цьому випадку він готується до менопаузи. Процес фізіологічних змін може бути тривалим – від 1 до 5 років. І протягом всього періоду жінка може страждати від епізодичної або постійної алопеції. Нервозність та проблеми з емоційним станом також дають про себе знати – і додатково послаблюють волосяні фолікули.

Причини випадіння волосся після 50 років

З віком найчастіше проявляється спадковий тип облисіння в жінок. При чому передається він виключно по материнській лінії. Через уповільнений метаболізм кровоток у шкірних покровах також погіршується. А це значить, що волосся отримує недостатньо живлення. А це лише поглиблює ситуацію.

Ще одна часта причина облисіння в більш старшому віці – різке погіршення здоров’я. Чимало хронічних захворювань проявляються із новою силою, тому може розвиватися симптоматична алопеція як супутник одного або декількох діагнозів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 способів омолодження шкіри, про які ви не знали

Читайте також