Головна Дошкільнята Весняна аплікація “Квіти у вазі” – інструкція + безкоштовний шаблон

Весняна аплікація “Квіти у вазі” – інструкція + безкоштовний шаблон

mamabook
4209 Переглядів
аплікація

аплікаціяНаш сайт Mamabook підготував оригінальну ідею для дитячої творчості. Ця тематична весняна аплікація – милий подарунок від дітей для бабусь та матусь. Паперові квіти у вазі можна виготовити до Дня матері чи на 8 Березня. У нашій статті представлена інструкція до творчої роботи та безкоштовний шаблон.

Що знадобиться для аплікації:

  • Шаблон.
  • Білий аркуш А4.
  • 1 аркуш кольорового паперу.
  • Маркери/фломастери/гуаш.
  • Ножиці.
  • Клей.

 

аплікація

Як зробити весняну аплікацію

Крок 1. Скачайте безкоштовний шаблон для роботи. Роздрукуйте заготовки на білому аркуші паперу.

Крок 2. Виріжте вазу, листочки, серцевинки для квітів та серця, з яких будуть збиратися бутони. На кожну квітку знадобиться три сердечка.

Крок 3. На аркуш кольорового паперу приклейте вазу і розфарбуйте її на власний розсуд. Розмальовувати зручно маркерами або ж використати гуаш.

Крок 4. Розмітьте, де будуть знаходитися бутони, та приклейте їх до аркушу кольорового паперу. Також приклейте серцевинки, які слід зафарбувати жовтим. Самі квіти можна залишити білими або ж зробити різнобарвними.

аплікація

Крок 5. Із залишку білого паперу виріжте смужки, які потрібно заздалегідь розфарбувати зеленим кольором та приклеїти як стебла. Також зафарбуйте листочки і розмістить на композиції.

Весняна аплікація готова! На зворотній стороні можна написати коротке вітання чи віршик для мами, бабусі, сестрички. Це чудовий дитячий подарунок до Дня матері, на 8 Березня, день народження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

плашка

Читайте також