Головна Краса Волюфілін у косметиці: що це і як працює у косметичних засобах

Волюфілін у косметиці: що це і як працює у косметичних засобах

mamabook
327 Переглядів
клімакс

клімакс

Косметика з волюфіліном сьогодні вважається справжнім проривом у сфері омолоджування. І це не дивно. Волюфілін коригує форму тіла в місцях нанесення (ефект ліпофілінгу – під час процедури людині в проблемні зони тіла вводиться власний жир), відновлює пружність та щільність шкірних покривів, перешкоджає розвитку дегенеративних процесів у сполучній тканині, гальмує старіння та активізує мікроциркуляцію. Компонент вводиться в anti age-косметику у невеликій кількості – не більше 5%.

Що таке волюфілін?

Волюфілін, всупереч поширеній думці, — натуральний компонент. Отримують його шляхом екстрагування з коріння гарденії. Кінцевий продукт – сарсапогенін у жиророзчинному носії. Це фітостерол, який проникає в глиб епідермісу, і при цьому не є гормоном.

Мета волюфіліну – жирові клітини. Він стимулює утворення ліпідів, регулює процес їхнього відкладення. Косметика з волюфіліном випускається не тільки для шкіри обличчя, але й для інших проблемних ділянок тіла – грудей, передпліч, сідниць, стегон.

А чи знаєте ви, що цей компонент вперше було отримано у Sederma – знаменитій французькій лабораторії.

очі

Як працює волюфілін?

Проникаючи вглиб шкіри, він стимулює вироблення власного колагену, збільшує проліферацію (проникність клітинної мембрани) та диференціацію адипоцитів. призводить до накопичення жирка там, де це потрібно — в зонах нанесення:

  • декольте;
  • молочні залози;
  • передпліччя;
  • щоки;
  • сідниці.

Але не спокушайтеся! Навіть якщо ви рік будете старанно мазатись засобом з волюфіліном, бразильську попку з абсолютно плоскої або груди десятого розміру з нульового не отримаєте. Тож обіцянки виробників, що можна безопераційно суттєво збільшити погруддя чи п’яту точку — лише маркетинговий хід.

Але отримати все інше: еластичну, пружну, шкіру, що помолодшала, зменшення шкірних складок і зморшок, поліпшення кольору шкірних покривів — можна. Тому користуватися такими засобами, особливо жінкам, рекомендується.

До речі, косметика з волюфіліном відмінно працює зі стриями. Під час вагітності та годування грудьми заробили розтяжки? Обов’язково спробуйте крем із волюфіліном на проблемних ділянках тіла. Результат вас приємно здивує.

бюст

Косметика з волюфіліном: як користуватись?

Екстракт з коріння гарденії включають в креми (супер омолоджуючий ефект дає Wrinkle Plirin Age Repair Cream від MEDI-PEEL ), есенції та сироватки (рекомендуємо спробувати корейську в ампулах Bor-Tox Peptide Ampoule від MEDI-PEEL ) для вікової категорії 35. Виробляють такі кошти у Франції, США та, звичайно ж, Кореї.

Рекомендовано курсове застосування, після якого результат дотримується певного часу (залежно від індивідуальних особливостей до 3-х місяців). Перед нанесенням потрібно очистити шкіру та витерти насухо. Якщо це обличчя, то не завадить користуватися тоніком. Кошти наносяться масажними лініями, після чого чекають, поки вони вберуться. Періодичність – ранок/увечері або двічі на день. Ось і вся премудрість.

Ефект від застосування:

  • запалі щоки набувають об’єму, але гіпертрофований, а природний;
  • підтягується овал обличчя;
  • вирівнюються великі шкірні складки – міжбрівка та носогубка;
  • в’яне шкіра розгладжується, наповнюється, як би світиться зсередини.

Крім волюфіліну в такі косметичні засоби вводяться додаткові компоненти, що доглядають, які також працюють на омолодження.

У випадку із сироваткою від MEDI-PEEL, яку ми навели як приклад вище, це 9 ферментованих екстрактів та комплекс пептидів, еластин та колаген. До складу крему того ж бренду окрім волюфіліну введено пептидний комплекс, до якого входить пептид-міорелаксант, що надає ботулоподібний ефект.

Косметика з волюфіліном реально працює, що доводять захоплені відгуки тих, хто мав можливість випробувати чудо-засіб на собі. Жінки розповідають про реальне омолодження шкіри та її прекрасний стан, який зберігається протягом деякого часу після закінчення курсу. Так що якщо ви ще таке не пробували, варто звернути увагу на косметику з цим інгредієнтом.

Читайте також