Головна Здоров'я Чим корисна спіруліна?

Чим корисна спіруліна?

mamabook
40 Переглядів
смузі

спіруліна

Спірулну відносяться до так званих суперфудів. Тобто продуктів із надзвичайно корисними властивостям та високим вмістом вітамінів, мінералів. Такі продукти можна вживати щодня. Наш сайт Mamabook розповість, у чому її користь.

Склад та користь спіруліни

Це синьо-зелені водорості, які містить багато корисних речовин: білок, вітаміни (зокрема вітамін В12), мінерали та антиоксиданти. Вона також містить гамма-ліноленову кислоту, яка може допомогти знизити запалення та покращити стан шкіри, волосся, нігтів. Спіруліна тмає потенційно корисний ефект для серцево-судинної системи, оскільки вона може допомогти знизити рівень холестерину в крові та стабілізувати артеріальний тиск. Крім того, водорість може зміцнити імунну систему, покращити травлення та допомогти контролювати вагу.

смузі

Як вживати спіруліну

  1. Капсули або таблетки. Дозування може варіюватись в залежності від виробника, тому варто дотримуватись рекомендацій на етикетці.
  2. Порошок. Спіруліна продається у вигляді порошку, який можна додавати до їжі або напоїв. Зазвичай рекомендована доза становить 2 чайні ложки на день. Вона добре смакує зі смузі, зеленими салатами, порошком можна посипати гарніри чи додавати до соусів.
  3. Екстракт. Спіруліну також можна придбати у вигляді екстракту, який також дозовано додають до їжі або напоїв.

Важливо пам’ятати, що спіруліну необхідно купувати тільки у перевірених магазинах або виробників, щоб уникнути придбання низької якості продукту, який може бути забрудненим шкідливими речовинами.  Не варто купувати водорості китайського походження. Такий продукт завжди містить токсични, важкі метали. Чистою вважається яонська та гавайська спіруліна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як покращити імунітет

плашка

Читайте також