Головна Дошкільнята Вітрянка у дитини: ознаки та лікування

Вітрянка у дитини: ознаки та лікування

mamabook
351 Переглядів

О чем свидетельствует сыпь на коже ребенкаНе захворіти на вітрянку – велика рідкість. І якщо вірити лікарям, то вітрянка – типове дитяче захворювання, яке у дорослому віці переноситься крайнє важко.

Практично неможливо прожити життя і не захворіти такою поширеною хворобою, як вітрянка (від медичного терміна «вітряна віспа»). Особливо часто вітрянкою хворіють діти у ранньому та підлітковому віці. Ми вирішили пригадати своє дитинство і дати кілька порад, які відомі медицині про вітрянку у дітей, в наш час.

Раніше дітки масово були усіяні крапочками від зеленки, яка «лікувала» вітрянку. Але сучасні методи диктують свої правила, і тепер профілактика цього захворювання стала набагато сучасніше.

Ознаки вітрянки:

Появу вітрянки у дитини можна виявити виключно після проявів її на тілі. Це оспинки, які нагадують укуси комах. Їх кількість може варіюватися від 20-30 до 200-300 залежно від імунітету дитини. Найпоширеніші місця, на яких з’являються вітряні оспинки, це обличчя, спина, живіт. Але після активної стадії вітряної віспи прищики з’являються по всьому тілу.

Цікавий факт!

Зеленка не лікує вітряну віспу! Цей факт вже кілька разів був доведений провідними медиками-педіатрами. Навіщо ж лікарі радять мазати оспинки зеленкою? Вважається, що бульбашка перестає бути заразною на 5 день після того, як вона з’являється на тілі. Зеленка є своєрідним маркером, який показує «вік» кожного з прищиків. Коли зеленка сходить, дитина – одужує від вітряної віспи.

Як лікувати вітрянку?

Варто відзначити, що жоден антибіотик не може вилікувати вітряну віспу, тому що вона є вірусним захворюванням. Для того щоб позбутися від вітряної віспи, яка є різновидом герпесу, потрібно антигерпесний засіб.

Також обов’язково потрібно приймати жарознижуючі засоби, які будуть зменшувати жар і допоможуть організму легше перенести хворобу.
Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Профілактика вітряної віспи

Важливо розуміти, що перехворівши раз на вітрянку, фактор захворювання не зменшується і дитина може захворіти вітряною віспою в черговий раз. Багато батьків роблять помилку, коли «прищеплюють» дитині в дитсадівському віці, підсаджуючи його до дітей, які хворіють на вітрянку. Якщо дитина перехворіє на вітряну віспу, це ще не гарантуватиме йому імунітет в майбутньому до цього захворювання.

фіксики, товар, товариНа фото: Настільні ігри для дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також