Головна Релакс Вікна з підігрівом – ефективний спосіб теплоізоляції

Вікна з підігрівом – ефективний спосіб теплоізоляції

mamabook
83 Переглядів
штори

шториУ реаліях сучасного життя питання економії енергоресурсів стоїть особливо гостро. Зовнішнє фасадне утеплення не завжди дає очікувані результати, адже потужні тепловтрати відбуваються через вікна та балкони. І з цією проблемою торкаються як власники міських квартир, так і котеджів, дач. Один із інноваційних та дійсно ефективних методів збереження тепла – це вікна з підігрівом. Дізнайтеся більше про унікальну технологію від українських розробників – компанію TepliSolutions.

Принцип роботи теплих вікон

Скло – матеріал, яке погано проводить тепло. І класичні конструкції теплих вікон передбачають конструкцію, яка поєднана з вмонтованою електричною системою підігріву. У вікнах від TepliSolutions використовується напилення, яке рівномірно розподіляє тепло по всій скляній поверхні. Ваші вікна гарантовано будуть захищені від конденсату, а оселя – від втрати тепла.

7 переваг вікон із підігрівом:

  • реальна економія на опаленні до 40-50%;
  • непомітна конструкція, яка не псує естетики віконної рами;
  • може застосовуватися в різних сферах (квартири, будинки, готелі, ресторани, офіси, навчальні заклади, теплиці та криті басейни);
  • створення благодатного мікроклімату;
  • стабільність у роботі незалежно від сезонності;
  • екологічність матеріалів та функціонуванні;
  • технологічність та здатність поєднуватися із системою «розумний дім».

вікно

Додаткові можливості

Вікна з підігірвом можна встановлювати не лише в приміщеннях різного призначення, але й стилістики. Конструкція ніяк не впливає на дизайн самої віконної рами та склопакетів. Тож вони гармонійно виглядатимуть на критій терасі, лоджії, у кухні, квітнику чи дитячій спальні.

Інноваційні вікна з підігрівом від TepliSolutions ще й знижують агресивний вплив УФ-променів. У системі закладені можливості створення надійного бар’єру від ультрафіолетового випромінювання. Це зменшує контакт шкірних покривів із сонцем. Також відсутній ризик перегріву чи псування меблів, дерев’яної підлоги.

Більше дізнатися про сучасні розроблення в сфері скління ви можете на сайті компанії teplisolutions.com.

Читайте також