Головна Здоров'я Відгуки про медичну лабораторію Synevo

Відгуки про медичну лабораторію Synevo

mamabook
735 Переглядів
аналіз

аналізРегулярна здача аналізів – важливий метод діагностики, який дозволяє не лише призначати лікарям адекватну терапію, але й вчасно запобігати розвитку багатьох захворювань. Якщо ви свідомо дбаєте про своє здоров’я, то 2-3 рази в рік самостійно повинні здавати базові аналізи на гормони, розгорнутий аналіз крові та сечі. Непогано було б один раз на рік брати й печінкові проби. І це стосується як дорослих, так і маленьких членів родини. Також важливими є аналізи наприкнці зими. Потрібно чітко розуміти, якй ваш стан імунітету, чи немає сезонного авітамінозу та анемії.

Де здавати аналізи?

Безкоштовні аналізи при державних лікарнях, на жаль, малоінформативні. Дуже малий спектр показників, а також здача аналазів лише за призначенням лікаря. Серед великої кількості приватних лабораторії та діагностик при приватних клініках чудову репутацію завоювала «Сінево». Наш сайт підготував про Сінево відгуки відвідувачів цієї лабораторії. Чому українці так часто обирають саме цю мережу?

Відгуки про лабораторію

Олена, 34 роки:

«Мій 6-річний синок ненавидить лікарів та процес здачі аналізів. Нам, на жаль, доведеться нерідко повторювати цю процедуру. Похід в «Синево» його відразу ж підкупив – гарна тітонька-медсестра дуже вміло зробила забір крові. Це перший випадок, коли аналізи пройшли без сліз. Малому приклеїли різнобарвний пластир з динозавриками, а найбільшою подією того дня було вручення заповітної плитки «Гематогену». Тепер ми ходимо до «Синево» лише за смаколиком і в його очікуванні ніколи не плачемо».

Ірина, 29 років:

«Під час вагітності були певні проблеми з виношуванням. Я почала чимало часу проводити вдома и дуже боялася підхопити віруси десь у чергах. Тим більше, був кінець осені і пік епідемії вірусу. Звернулася до кол-центру «Синево» і з’ясувала, що лабораторія робить виїзний забір аналізів вдома. Для мене це було справжнім порятунком. До того ж, вдома здавати аналізи завжди спокійно».

Марина, 38 років:

«У нас маленьке місто. Я живу в Вараші Рівненської області. І до певного моменту аналізи можна було здавати лише в нашій лікарні. Результати завжди неправдоподібні. Доводилося їхати в найближчий обласний центр, до Луцьку, щоб отримати нормальні результати. І коли в маленькому місті з’явилася приватна лабораторія, це стало спасінням для всієї сім’ї. Відразу відпало безліч витрат та незручностей, пов’язані з поїздками в інше місто».

 

Читайте також