Головна Дошкільнята Весняна аплікація “Дерево любові” на День матері, 8 Березня

Весняна аплікація “Дерево любові” на День матері, 8 Березня

mamabook
2764 Переглядів
аплікація

аплікація

Наш сайт Mamabook пропонує чергову оригінальну ідею для творчої роботи з дітьми-дошкільнятами чи учнями початкових класів. Для виконання роботи не потрібно особливих матеріалів чи додаткових засобів, інструментів. Дуже проста й зрозуміла об’ємна аплікація.

Що знадобиться для роботи:

  • Двосторонній коричневий картон.
  • Двосторонній кольоровий папір (червоний, зелений, рожевий).
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Простий олівець.
  • Фломастери/маркери.

Як зробити дерево із сердечками

Крок 1. На коричневому картоні дитина обводить свою руку із зап’ястям. Знизу аркуша потрібно залишити трохи вільного місця, знизу та зверху цієї зони відмітити місця для надрізів.

аплікація

 

Крок 2. Обведену по контуру руку потрібно вирізати, а також зробити намічені розрізи, які необхідні для скріплювання нижньої частини паперу та стійкості дерева.

Крок 3. Зробіть заготовки із кольорового паперу – листя дерева, серця в двох кольорах. Також підготуйте прямокутник білого кольору.

аплікація

 

Крок 4. Приклейте хаотично листя на дерево.

аплікація

 

Крок 5. Тепер додайте сердечка. На стовбур приклейте білий аркуш паперу, на якому можна написати коротке привітання для матусі: “Вітаю!”, “Зі святом!”, “Я  люблю маму!” тощо.

аплікація

 

Крок 6. Останній крок – згорнути картон знизу та закріпити його позаду в підготовлені надрізи. Об’ємна святкова аплікація готова!

аплікація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

Читайте також