Головна Дошкільнята Весняна листівка-аплікація “Тюльпани”: інструкція + шаблон

Весняна листівка-аплікація “Тюльпани”: інструкція + шаблон

mamabook
2209 Переглядів
аплікація

аплікація

Листівка, створена руками дитини, – душевний подарунок для матусі чи бабусі на 8 Березня, День матері та інші свята. Наш сайт Mamabook підготував покрокову фотоінструкцію та готові шаблони для створення весняної тематичної аплікації. Простота у виконанні дозволить зробити аплікацію і з дошкільнятами, і з дітками початкових класів.

Що знадобиться для аплікації:

  • Шаблон.
  • Кольоровій папір.
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Лінійка.
  • Простий олівець.

 

Як зробити паперові тюльпани

Крок 1. Скачайте безкоштовно в нашій статті файл, у якому містяться готові шаблони пелюсток та листочків тюльпанів.

Крок 2. Візьміть аркуш зеленого кольорового паперу, зігніть по центру на дві рівні частини. Розріжте по лінії згинання. Для аплікації використовується лише половинка, яку потрібно ще раз зігнути чітко по центру.

Крок 3. За допомогою лінійки та олівця розьмітьте по центру смужку шириною в 3 см. Зробіть два симетричні надрізи, як показано на фото.

аплікація

 

Крок 4. Загніть частину надрізаного паперу усередину, аби зробити чіткі лінії. По праву та по ліву сторону потрібно зробити аналогічні надрізи. Всього таких виступів на папері повинно вийти 3 штуки – для кожного тюльпана своя.

аплікація

 

Крок 5. Роздрукуйте шаблони на кольоровому папері.На кожну квітку потрібно 3 пелюстки та 2 листочки.

Крок 6. Дві пелюстки зігніть рівно по центру. Одну пелюстку приклейте до виступу на листівці, а дві інші – по її сторонах. Доповніть тюльпан листочками. Те саме потрібно зробити з двома іншими квітами. Їх бажано виготовити з іншими кольорами бутонів. За бажанням, на листівці можна написати “Вітаю!”, “Зі святом!” чи “Любій матусі”.

аплікація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

Читайте також