Головна Школярі Весняна аплікація: об’ємна лілія з паперу (фото + відео)

Весняна аплікація: об’ємна лілія з паперу (фото + відео)

mamabook
19660 Переглядів
аплікація

аплікаціяНаш сайт Mamabook пропонує просту, але дуже ефектну ідею для дитячої творчості. Ці паперові квіти дошкільнята чи учні початкових класів можуть виготовити на весняні свята своїм бабусям та матусям. Це гарна привітальная аплікація до Дня матері, на 8 Березня.

Що знадобиться для роботи:

  • Аркуш зеленого картону.
  • Кольоровий папір (для квітів).
  • Аркуш білого паперу.
  • Кольорові маркери (залежить від кольору квітки).
  • Зелений тонкий маркер.
  • Клей.
  • Ножиці.
  • Лінійка.
  • Простий олівець.

Як зробити весняні квіти з паперу

Крок 1. Підготуйте заготовки для роботи. Обирайте яскраві кольорі для квітів. Лілії бувають жовтими, помаранчевими, рожевими, фіолетовими, блакитними. На одну квітку знадобиться 8 пелюсток та трі тонкі довгі смужки білого кольору (1х15 см).  Розкресліть смужки на білому папері за допомогою лінійки та олівця.

Крок 2. З двох сторін білих смужок за допомогою жовтого маркера зафарбуйте кінчики, як показано на фото.

Крок 3. Змастіть клеєм один кінчик пелюстки та приклейте до зеленого картону. Так само приклейте ще 5 пелюсток, аби утворилася квітка.

аплікація

Крок 4. Тепер лілію потрібно деталізувати. За допомогою маркера замалюйте серцевинку, проведіть лінії по центру кожної пелюстки, а також хаотично проставте велику кількість маленьких цяточок.

аплікація

Крок 5. Аби квітка виглядала об’ємною, загніть кожен вільний край пелюстки.

Крок 6. Тепер візьміть три білі смужки, складіть їх навхрест, а по центру зафіксуйте клеєм. Зігніть смужки вертикально, або вони стирчало вгору. Ці тичинки слід перенести і квітку та приклеїти як серцевинку.

Крок 7. За допомогою зеленого маркера під квіткою на зеленому картоні проведіть лінію стебла, кілька схематичних тончких листочків. Останній штрих – приклеїти до стебла ще 2 пелюстки.

аплікація

Ось скільки чудових різнобарвних варіантів лілій можна виготовити. Для створення ефектної аплікації на одному аркуші картону можна розмістити відразу декілька квітів у вигляді пишного букета.

аплікація

А на цьому відео детально роз’яснено процес створення весняної аплікації.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

плашка

Читайте також