Головна Школярі Вебінари для вчителів: можливості для безкоштовної самоосвіти педагога

Вебінари для вчителів: можливості для безкоштовної самоосвіти педагога

mamabook
5589 Переглядів
вебінар

вебінарЗнання педагога вимагають постійного вдосконалення. Що особливо актуально в епоху гаджетів та стрімкого розвитку технологій. Як тримати руку на пульсі сучасної освіти та завжди бути в курсі унікальних освітніх методик? У цьому українським педагогам допоможуть вебінари.

Безкоштовно та ефективно

Не варто думати, що самоосвіта потребує вкладання великих коштів. Так, вам інколи доводиться купувати робочі матеріали чи посібники. Хоча й книжок сьогодні вдосталь у вільному доступі на інтернет-ресурсах як України, так й інших країн світу. Один із доступних та дійсно ефективних способів не втрачати своєї кваліфікації та бути на крок попереду своїх шкільних колег – це безкоштовні вебінари з сертифікатом для вчителів.

Величезний вибір онлайн-уроків для педагогів на різну тематику ви можете знайти на сайті naurok.com.ua. Портал «На Урок» пропонує для вільного ознайомлення понад 250 годин вебинарів, розроблені та проведені найкращими практиками України.

Що вам дає участь у вебінарах:

  • Можливість вдосконалити навички роботи.
  • Реалізація власних амбіцій в освітньому процесі.
  • Освоєння інформація у зручній формі та в будь-який час.
  • Отримання практичних порад, які «працюють» в реаліях України.
  • Можливість отримати сертифікат про проходження онлайн-курсу.

англійська

Особливості вебінарів від «На Урок»

На сайті уже розміщена велика кількість онлайн-уроків, які проводилися раніше у 2018-2020 році. Вони відкриті і кожен педагог може вільно освоїти вебінар у зручний для себе час. Також в розділі вебінарів анонсують нові події – вказано тему курсу, його час та дата проведення. Ви маєте можливість заздалегідь зареєструватися для участі.

Вебінари передбачають виступи онлайн учителів-практиків з різних дисциплін. Вебінари дають відповіді на актуальні для педагогів запитання: організаційні моменти, роз’яснення нововведень, наочні приклади застосування різних освітніх методик на практиці: STEM, поради з ефективної підготовки учнів до ЗНО, навчання в інклюзивних класах, самостійне створення презентацій, освоєння платформ для дистанційного навчання тощо.

Окрім лекції, у розпорядженні учасників вебінару також корисні матеріали, файли, розроблені та представлені учителем-лектором.

ноутбук

5 причин освоїти вебінари:

  1. Підказки від досвідчених колег.
  2. Завжди актуальні для педагогів теми.
  3. Унікальні методики й технології.
  4. Якісні презентації, які можна використовувати у своїй роботі.
  5. Можливість ставити запитання лектору та спілкуватися з колегами онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всеукраїнська школа онлайн: повний розклад уроків для 5-11 класів

Читайте також