Головна Релакс «Вдома» – надійний та зручний сервіс пошуку житла у Львові

«Вдома» – надійний та зручний сервіс пошуку житла у Львові

mamabook
51 Переглядів
львів

львівКількість новобудов у Львові стрімко зростає. Місто росте та розвивається, тож дедалі більше мешканців потребують пошуку нерухомості. Сьогодні купувати житло на первинному ринку значно вигідніше. Власники квартири зможуть зробити ремонт на власний розсуд та бути першими, хто в неї заселиться. До того ж, технічні параметри та умови обслуговування, якість ЖКХ-послуг завжди кращі в нових багатоповерхових будинках. Знайти вигідні пропозиції житла у Львові ви можете завдяки новому сервісу https://vdoma.online/. Чому шукати квартиру через цей сайт дійсно вигідно для майбутніх власників?

Ніяких посередників

Практично всі оголошення, виставлені на різних сайтах в інтернеті, створені посередниками. Це працівники агентств нерухомості чи самостійні брокери, які отримують велику комісію за свої послуги. Зазвичай це становить 2-3% від вартості самої квартири! Лише уявіть, наскільки зростає ціна на квартиру у Львові, якщо немає прямого зв’язку між продавцем/забудовником і покупцем. На порталі «Вдома» ви підшукуєте варіанти квартир саме без посередників, що економить ваші кошти й зменшує ризики.

ноутбук

«Таємні покупці»

Чудова ініціатива, створена сервісом «Вдома». Це можливість побачити некомерційний, реальний відеозвіт про різні житлові комплекси Львова. Дуже компетентна й важлива інформація для кожного, хто планує придбати житло.

Інформація вчасно

Ви маєте можливість підписатися на розсилку від «Вдома». На вказану електронну пошту будуть приходити актуальні новини про нерухомість Львова, нові забудови, вигідні акції від будівельних компанії. Також слідкувати за оновленнями можна самостійно через соцмережі чи канал у Telegram.

гипсокартон

Зручний пошук

Покупці можуть зручно відбирати об’єкти нерухомості, які їх цікавлять. Для цього створені численні фільтри:

  • Район розташування будинку у Львові.
  • Кількість кімнат у квартирі.
  • Назва компанії-забудовника.
  • Вартість житла.
  • Актуальні акції та пропозиції по ЖК.
  • Рейтинг.

До речі, рейтинг житлових комплексів і новобудов є реальним і об’єктивним. На сайті «Вдома» відвідувачі можуть ставити оцінки та залишати відгуки, що дуже допомагає в пошуку надійного житла.

Читайте також