Головна Краса Важливі поради щодо догляду за шкірою та волоссям узимку

Важливі поради щодо догляду за шкірою та волоссям узимку

mamabook
70 Переглядів
волосся

волоссяЗимовий сезон – найагресивніший період. Дуже багато факторів негативно впливають на стан шкіри та волосся. Через різкі температурні перепади між вулицею та приміщенням ми отримуємо сухі шкірні покриви та волосся, що починає випадати чи сіктися. Часта сушка феном лише посилює ці проблеми. Використання радіаторів призводить до дегідратації, а згодом – розтріскування, лущення шкіри обличчя. Дізнайтеся, яким повинен бути правильний сезонний догляд за шкірою та догляд за волоссям? Якісну зимову косметику пропонує магазин Моя Скін – обирайте на сайті засоби перевірених брендів та дієві продукти.

Статика волосся – проблема №1

У зимовий час статична електрика робить волосся неслухняним. Через шапки та капюшони волосся завжди стирчить у різні боки, його важко акуратно вкласти. Цю сезонну проблему гарно вирішують спеціалізовані засоби: бальзами, флюїди з антистатичними властивостями.

Проте важливо пам’ятати, що головна причина статичної електрики волосся – це його надмірна сухість. Тому завдяки якісним та професійним засобам спочатку слід прибрати першопричину. Приміром, у магазині косметики Моя Скін ви можете підібрати кондиціонери для волосся. Гарні доглянуті локони взимку вам гарантовані.

Чим ще корисні кондиціонери для волосся:

  • легкість розчісування незалежно від довжини волосся;
  • додаткове зволоження;
  • захист від вапнування, який спричиняє хлорована вода з-під крану;
  • слухняне та акуратне волосся під час укладки.

волосся

Особливості укладки волосся в зимовий сезон

Лікарі-трихологи радять мінімізувати використання засобів для стайлінгу. Лаки, воски прискорюють забруднення, до волосся більше налипає пух, ворсинки від теплого одягу. Але при цьому слід розширити арсенал базових засобів для догляду. Введіть косметичні засоби, які дбають про інтенсивне живлення та реконструкцію волосся. Це маски та бальзами, вітамінні ампули, скраби для шкіри голови.

Як правильно очищувати шкіру обличчя взимку

Не менше, ніж волосся, страждає і шкіра обличчя. Адже ця зона залишається повністю незахищеною в морозний вітер і сніг. Оскільки процедуру очищення слід виконувати двічі на день, то взимку цей процес слід зробити максимально неагресивним. Перш за все, забезпечте делікатне очищення для шкіри обличчя. Не використовуйте засоби, які порушують pH шкіри. Важливо, аби в складі косметики були зволожувальні компоненти: натуральні олії, рослинні екстракти, протеїни шовку тощо. Для очищення взимку найкраще підійдуть гідрофільна олія та сквалан.

розацеа

Щоб правильно очищати шкіру обличчя взимку і зберігати її здоровою, слід враховувати декілька нюансів:

  1. Вибір засобу для очищення. Використовуйте ніжний очищувач, який не містить агресивних хімічних речовин або ароматизаторів, які можуть подразнювати суху шкіру.
  2. Тепла вода. Мийте обличчя теплою водою, а не гарячою, оскільки вплив високих температур підвищує сухість та травмування.
  3. Частота очищення. Не зловживайте з цією процедурою. Достатньо очищати шкіру обличчя двічі на день – вранці та ввечері.
  4. Застосування засобів для збереження вологи. Використовуйте очищувачі, які містять інгредієнти для збереження вологи, наприклад, гіалуронову кислоту або гліцерин.
  5. Делікатний масаж. Під час очищення обличчя не потрібно сильно натискати чи терти шкіру. Будьте обережні та ніжні. Якщо є необхідність, використовуйте м’які спонжі. Проте найкраще працювати подушечками пальців.
  6. Застосування зволожувача. Процедуру очищення взимку обов’язково закінчуйте засобом для інтенсивного зволоження шкіри. Найкраще працюють концентровані сироватки.

Лише збалансований та комплексний підхід до очищення та догляду допоможе зберегти здоров’я шкіри обличчя взимку.

Читайте також