Головна Релакс Важливі поради, як вдало орендувати офіс у Києві

Важливі поради, як вдало орендувати офіс у Києві

mamabook
35 Переглядів
офис

офисПідбір вдалого приміщення для бізнес-діяльності – завжди затратний по часу процес. Робоче приміщення повинно відповідати численним критеріям: бути просторим, сучасним, відрізнятися зручним місцем розташування. Але при цьому орендаторів завжди цікавить питання, скільки коштує оренда офісу, аби вписуватися в запланований бюджет. Дізнайтеся, як вибрати офіс в оренду та не помилитися з ціною. Величезний вибір приміщень у столиці ви можете знайти на https://office.com.ua/ru. Ми ж дамо важливі поради щодо вибору офісу.

Що потрібно знати про київські офіси

Порада 1. Орендувати чи придбати?

Купівля офісу – завжди вдала інвестиція. Але з точки зору планування бюджету особистий офіс доцільний лише для великих компаній з багаторічною історією, яка має стабільний бізнес. Якщо йдеться про молоду компанію, яка динамічно розвивається, то важливо залишатися маневреним, вчасно обираючи вдалі пропозицій з оренду офісу в столиці.

Переваги оренди:

  • Не потрібно забирати з активів вагомі кошти на купівлю комерційної нерухомості.
  • Ви завжди можете оперативно змінити своє місце розташування.
  • Оренда офісу дозволяє корегувати розміри приміщення у залежності від зростання кількості працівників.
  • Легко планувати графік оплати за вартість приміщення.

робота

Порада 2. Вибір району

Чимало бізнесменів-початківців помилково вважає, що винаймати офіс слід неодмінно в центрі Києва. Насправді правильніше враховувати особливості вашої діяльності та підлаштовуватися під цільових клієнтів, партнерів. Якщо ви співпрацюєте з промисловими компаніями, то всі підприємства знаходяться в районах із промзоною (Лівий берег, Академмістечко, Окружна) або за межею Києва. Тому організовувати регулярні ділові зустріча, перебуваючи в центрі міста, недоцільно через віддаленість від периферії та постійні дорожні затори.

офис

Порада 3. Питання іміджу

Якщо специфіка вашої діяльності передбачає регулярні зустрічі з клієнтами, численними бізнес-партнерами, то варто потурбуватися про пошук приміщення представницького класу. Найкращий варіант – орендувати невеликий офіс у бізнес-центрі. Ви не лише отримуєте ергономічне, сучасне приміщення з усіма зручностями, але й інфраструктуру самого центру. А це паркінг, охорона, естетично привабливі будівлі, професійний клінінг, зони з кафетеріями.

мебель

Порада 4. З турботою про працівників

Не в кожного працівника вашої компанії є персональний автомобіль. Враховуючі жахливі пробки на дорогах Києва, оренда офісу коло метро – практичне рішення. Це дуже зручно для всіх працівників – як мешканців столиці, так і в її околицях. Якщо поруч є метрополітен, ваші працівники ніколи не зіштовхнуться з проблемою виїзду на роботу чи додому. Особливо, коли в столиці станеться черговий сніговий колапс.

Читайте також