Головна Релакс Важливі критерії вибору медичного жіночого костюму

Важливі критерії вибору медичного жіночого костюму

mamabook
17 Переглядів
медичний костюм

медичний костюм

Костюм – базовий елемент робочого дрес-коду медичного працівника. незважаючи на уніфікацію медодягу, сьогодні існують певні тенденції, модний крій та кольори. Медичний персонал, особливо жіночий, має можливість обирати серед різноманіття дизайнів та відтінків. Сьогодні костюм може мати декілька варіацій: сорочка на довгий чи короткий рукав, завужені штани чи вільного крою, приталений жакет як альтернатива блузі. Що слід враховувати, купуючи медичні костюми жіночі? Яка форма для медпрацівника є найбільш комфортною та виглядає стильно?

Монохромність

Сьогодні медичний халат чи костюм не обов’язково повинен бути білосніжного кольору. Ця вимога вже давно скасована, тож персонал може обирати довільні кольори. Проте медичний костюм варто залишити однотонним. Він виглядає більш презентабельно та серйозно, ніж варіанти з принтами. Монохромна річ додає лікарю поважного вигляду, а у випадку з жінкою – витонченості та елегантності.

лікар

Комбінований матеріал

Зазвичай медичний одяг виготовляється із натуральної бавовни. Більш дешевий варіант – це речі з бязі. Проте ці тканини важко піддаються відбілюванню, адже волокна починають швидко розлазитися. Проте медичному працівнику доводиться регулярно застосовувати агресивні методи прання, щоб позбутися плям від крові, йоду тощо.

Сучасні костюми більш довговічні за рахунок використання матеріалів, до яких додається незначна кількість синтетичних волокон. Приміром, поліефірні. Завдяки цьому склад залишається із високим вмістом натуральної тканини (60-80% бавовни), проте характеристики самого матеріалу вже суттєво змінюються.

Переваги медичного одягу з комбінованих матеріалів:

  • речі майже не мнуться;
  • форма швидко сохне;
  • медкостюм не вигорає на сонці;
  • одяг довго залишає яскравість кольору;
  • такі вироби можна прати активними хімічними засобами;
  • тканину легко прасувати;
  • у такого одягу високі показники гігієнічності.

офтальмолог

Стильні рішення

З легкістю компануйте різні види медичного одягу, підбираючи вдалі та комфортні образи для роботи. У залежності від типу жіночої фігури, штани можуть бути приталені або вільного крою. Дуже зручно, якщо вони мають гарно фіксовані широкі манжети та резинку чи можливість затягувати пояс зав’язками.

Дуже стильні моделі – це костюми із сорочками з довжиною рукавів на три чверті. Одяг не заважає в роботі, а рукав гарно підкреслює лінію рук, створює жіночий та витончений образ медичного працівника.

Читайте також