Головна Малюки В якому одязі хрестити дитину

В якому одязі хрестити дитину

mamabook
181 Переглядів

одежда на крещениеХрещення – важлива подія для малюка та всієї родини. Це день посвячення малюка в церковне життя. З цього моменту у малюка з’являється власний ангел-охоронець. В якому одязі потрібно хрестити дівчинку чи хлопчика?

Для всіх батьків хрещення дитини стає важливою подією, тому до нього готуються особливо ретельно. Природно, для того, щоб хрещення малюка пройшло нормально, до нього необхідно готуватися заздалегідь. Тому необхідно знати, чим відрізняються вбрання для хрещення для дівчаток і хлопчиків, який набір підійде для хрещення і що в нього входить.

Як вибрати хрестильне вбрання для дитини

1) Вибір вбрання для хрещення залежить від віку охрещуваного. Готові набори для хрещення є тільки для немовлят, а от старшим дітям необхідно підбирати речі для хрещення окремо, комбінуючи їх в набір.

2) Матеріал вбрання для хрещення повинен бути натуральним, щоб не травмувати шкіру малюка, він не повинен викликати алергію.

3) Стать дитини відіграє важливу роль у виборі набору для хрещення. Найчастіше хрестильні костюми для дівчаток і хлопчиків відрізняються лише відтінком обробки або основної тканини – вбрання для дівчаток має рожевий відтінок, а для хлопчиків – блакитний. Але при бажанні можна вибрати і сніжно-білий костюм для хлопчика і плаття для дівчинки.

4) Переконайтеся в тому, що сорочечка, пінетки і чепчик не доставляють дискомфорт дитині. Всі речі хрестильного вбрання повинні бути комфортними і легко зніматися.

З чого складається вбрання для хрещення дитини?

  • натільний хрестик (найчастіше обирають золотий, але підійде і будь-який інший);
  • хрестильна сорочка (обов’язково білого кольору, так як цей колір символізує чистоту і невинність);
  • чепчик або косинка;
  • пінетки;
  • рушник або пелюшка (крижма).

Наряд для хрещення дитини має бути ошатним, тому краще вибрати набори зі святковою обробкою головного убору, сорочки і пінеток. Це може бути атлас, вишивка, тонке мереживо. Але важливо не переборщити з прикрасами – кричуща розкіш ні до чого на святі духу і тіла.

хрестильний, хрещення, товарНа фото: якісний хрестильний одяг для хлопчиків та дівчат (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також