Головна Малюки В чому хрестити хлопчика

В чому хрестити хлопчика

mamabook
192 Переглядів

крещениеОбряд хрещення вимагає чіткого виконання церковних правил. Які традиції вибору хрестильного одягу для хлопчика? Відповіді дає наш сайт Mamabook 

Колір одягу
В ідеалі – одяг повинен бути білосніжного одягу. Оскільки білий символізує чистоту, духовність таїнства хрещення. Але також допустимі інші кольори хрестильного одягу. Так, для хлопчиків це можуть бути ніжні відтінки блакитного, кремового, бежевого кольорів.

Яким повинен бути одяг
В залежності від сезону ви можете вибрати декілька варіантів хрестильного одягу хлопчику. Класичний – це хрестильний комплект. Він складається зі штанців, хрестильної сорочки або розпашонки, щапочки, пінеток. Також ви можете вибрати довгу хрестильну сорочку. Як варіант, дитина можна хрестити в святковому бодіку з довгимим або короткими рукавами.

Малюнки та написи
Малюнки на хрестильному одязі дозволені. Як правило, це вишивка золотими, срібними, блакитними, червоними нитками. Малюнки повинні бути акуратними, невеликими. Це можуть бути зображення янголят, хрестиків, тобто церковна тематика. Також на одязі можуть бути написи «Спаси та збережи!». А от на хрестильній крижмі часто вишивають ім’я дитини та дату його хрещення.

Також хлопчиків часто хрестять в одязі з вишивкою в українському стилі. Важливо, аби вишивка була акуратною. Такі комплекти та вишиті сорочки виглядають дуже святково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молитва на хрещення “Символ віри” українською мовою 

Бодіки-вишиванки для малюків (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Бодіки-вишиванки для малюків (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також