Головна Здоров'я УЗД в Києві — куди звернутись батькам і діткам?

УЗД в Києві — куди звернутись батькам і діткам?

mamabook
89 Переглядів
ребенок

узд

Ультразвукове дослідження є надійним способом діагностування захворювань у дорослих і дітей, яке дає можливість фахівцеві виявити хворобу навіть на ранніх стадіях, встановити точний діагноз та призначити оптимальну терапію. Завдяки УЗД в Києві, можна вчасно виявити патології внутрішніх органів (серцевий м’яз, нирки, печінка, жовчний міхур, шлунок тощо), щитовидної та молочних залоз та ін.

При обстеженні пацієнт не відчуває жодного дискомфорту або болю, ультразвук не має протипоказань, тому для виявлення захворювання його використовують навіть при вагітності. Якщо при рентгенографії людина отримує певну дозу опромінення, то УЗД не впливає на організм. Саме тому його можна проводити регулярно, особливо це важливо при контролі за правильністю лікування та динамікою перебігу хвороби.

Коли і де використовується УЗД діагностування

Ультразвукове дослідження застосовується в різних областях медицини. За допомогою УЗД у Києві зазвичай вивчають таке:

  • Стан шлунково-кишкового тракту
  • Правильність функціонування щитовидки
  • Стан молочних залоз
  • Анатомічні та генетичні особливості плода при його виношуванні
  • Робота лімфовузлів, внутрішніх органів, заочеревинного простору
  • Структуру мозку у дітей до того, як у них закриється тім’ячко

Завдяки УЗД, вдається своєчасно виявити патологічні зміни, що виникають при вагітності, отримати справжні відомості про стан плода та наскільки правильно він розвивається, заздалегідь визначитись із тактикою пологів. Ультразвук дозволяє виявити новоутворення, камені, кісти, дізнатися швидкість кровотоку та розміри внутрішніх органів (нирок, печінки, селезінки тощо) і навіть діаметр судин.

Зараз доволі активно стали застосовувати дуплексне сканування (дослідження судин за допомогою ультразвуку). Таке УЗД у Києві дозволяє лікарю дізнатися, які процеси йдуть у кровотоку, виміряти його швидкість, виявити функціональні чи органічні патології у судинах.

У кожного виду діагностики на основі ультразвуку є певна специфіка. Наприклад, дослідження ШКТ, заочеревинної порожнини та деяких внутрішніх органів здійснюється лише на голодний шлунок. Обстеження жіночих статевих органів проводиться лише з повним сечовим міхуром.

Результати ультразвукового дослідження, як правило, передаються лікарям вузької спеціалізації, які на їх основі ставлять остаточний діагноз і призначають адекватне лікування.

ребенок

Де і як пройти УЗД у Києві

Популярний в українській столиці медичний центр «VV Clinic» пропонує дорослим і діткам пройти УЗД у Києві на високоточному та сучасному обладнанні, яке проводять кваліфіковані лікарі з великим практичним досвідом.

Зазвичай подібне обстеження проводиться лише за рекомендацією лікаря. Винятком може бути ситуація, коли необхідно стежити за динамікою перебігу хвороби. У цьому випадку лікар пояснює пацієнтові, через який час слід проводитися обстеження.

Але навіть якщо будь-яка людина захоче без призначення лікаря зробити УЗД будь-якого органу, шкоди вона собі не завдасть. Адже ультразвукові хвилі високої частоти, вироблені пристроєм, абсолютно безпечні і негативно впливають на організм.

Для проходження більшості видів УЗД у Києві особливої ​​підготовки не потрібно, виняток становлять деякі дослідження, про які пацієнтові розповість адміністратор клініки.

Записатися на ультразвукове дослідження до медцентру «VV Clinic» можна за телефоном або на його сайті www.vvclinic.com.ua Адміністратор розповість, як підготуватися до обстеження, озвучить вартість процедури та запише на зручний для пацієнта час.

Читайте також