Головна Краса Усе, що потрібно знати про лазерну епіляцію: 5 популярних запитань

Усе, що потрібно знати про лазерну епіляцію: 5 популярних запитань

mamabook
21 Переглядів
Лазерная эпиляция

Лазерная эпиляцияЛазерна терапія – один з найпрогресивніших та ефективних напрямків у сучасній б’юті-індустрії. Можливості лазеру широкі – від лікування варикозу до омолодження шкіри обличчя. Та найбільшою популярністю серед клієнтів користується саме лазерна епіляція. Адже це практично безболісний та бюджетний спосіб позбутися зайвого волосся назавжди. Центр Neolaser у Львові спеціалізується на догляді та лікуванні шкіри. Клініка пропонує широкий спектр послуг з апаратної та ін’єкційної косметології, естетики тіла: тут ви можете дізнатися більш детально про методики та актуальні ціни. Ми ж розповімо важливі нюанси, які пов’язані з процедурою лазерної епіляції.

На яких зонах можна видаляти волосся за допомогою лазера?

У лазерної терапії мінімум протипоказань. Тож вона може застосовуватися на будь-якій ділянці тіла. Найбільшою популярністю користується видалення небажаного волосся під руками, а також в зоні бікіні. Проте цією послугою користуються не лише жінки, але й чоловіки. Вони назавжди позбуваються волосся на грудях та спині, корегують лінію росту бороди. Жінки, у яких через гормональні порушення надмірно росте волосся на обличчі, також звертаються до центру лазерної епіляції.

епіляція

Із якого віку можна виконувати процедуру?

Будь-яка апаратна косметологія та процедури догляду за тілом слід проводити, коли гормональний рівень в організмі стабілізовано. У підлітковому віці ендокринна система активно розвивається, тож до 18 років не варто проводити лазерне видалення волосся.

Як часто слід робити процедуру?

Лазерна епіляція дозволяє позбутися 98% волосся на тілі! Це найкращі показники серед усіх існуючих сучасних методів. Аби отримати такий результат, важливо дотримуватися чіткого графіку процедур та пройти повний курс.

Формування волосяного фолікулу відбувається за певним графіком. Саме це дозволить зловити процес росту та назавжди видалити небажана волосся. Які повинні бути проміжки часу між процедурами:

  • Усього необхідно виконати 8-10 процедур.
  • Між першим та другим відвідуванням повинно минути 4 тижні.
  • Між другою та третьою процедурою – 6 тижнів.
  • Між четвертим і п’ятим відвідуванням – півтора місяці.
  • Щоразу слід додавати по 2 тижні інтервалу, доки не пройдете повний курс.

У майбутньому, аби підтримувати результат, достатньо буде виконувати лазерну епіляцію 1-2 рази на рік. Цей показник індивідуальний і залежить від кольору волосся, його інтенсивності росту, а також віку клієнта.

пляж

Коли можна митися після лазерної епіляції?

Для шкірного покриву процедура є достатньо травматичною. Підвищується чутливість шкіри, тож не можна заважати природному процесу регенерації. Після процедури лазерної епіляції не слід мочити оброблену зону протягом 24 годин. Такі агресивні водні процедури, як лазня, чан, гаряча ванна протипоказана найближчі 7 днів.

Що ще не можна робити після епіляції лазарем?

  • засмагати та відвідувати солярій;
  • активно тренуватися найближчі 5 днів, оскільки піт буде провокувати подразнення шкіри;
  • перші декілька днів не можна наносити креми для тіла, засоби для догляду зі спиртом в складі.

Аби прискорити процес відновлення шкіри, її рекомендується обробляти «Пантенолом» двічі на день.

Читайте також