Головна Дошкільнята Ідея від EVA Blog: стильна коса принцеси Жасмін на свято в садочку (фото, відео)

Ідея від EVA Blog: стильна коса принцеси Жасмін на свято в садочку (фото, відео)

mamabook
689 Переглядів
зачіска

Виглядати на святі, як принцеса, – мрія кожної маленької дівчинки. І після вибору пишної вечірньої сукні виникає питання, яку ефектну зачіску для красуні можна вигадати. Цікаві та модні дитячі зачіски пропонує обрати у своїй фотопідбірці EVA Blog. Сьогодні ж ми спробуємо власноруч повторити виконання легендарної коси Жасмін з мультику «Алладін». Ця східна красуня приваблює багатьох дівчаток, тож ідея обрати зачіску в стилі принцеси гарантовано сподобається багатьом маленьким модницям. А головне – такий образ буде оригінальним на святі.

Об’ємна коса – це вдале рішення для дівчаток із довгим волоссям. Зачіска універсальна, виконується нескладно, просте виглядає дуже стильно. Очевидна перевага, що заплести таку косу можна навіть на тонке негусте волосся. Тож це чудовий святковий варіант на випускний у дитячому садочку чи для пам’ятної фотосесії з дівчинкою.

Як заплести об’ємну косу

Крок 1. Волосся дівчинки потрібно помити та ретельно висушити, оскільки в процесі створення зачіски буде використовуватися плойка гофре. А нагрівання повинно відбуватися лише на чистому волоссі – інакше є великий ризик його зіпсувати.

Крок 2. Ретельно розчешіть волосся, аби не залишилося вузликів. Відділяйте по одній невеликій прядці та проводьте плойкою по всій довжині, починаючи зверху. Важливо! Гафровані прядки виконуються на чисте волосся – не можна наносити мус, лак. Інакше ви гарантовано спалите ніжне дитяче волосся. Також не слід проводити по волоссю плойкою більше 2 секунд – дитячі прядки дуже легко та швидко гафруються.

зачіска

Лайфхакі:
  • Крутити волосся зручніше з потилиці, поступово піднімаючись вгору.
  • Чим менше волосся ви будете брати в одну прядку, тим об’ємнішою у результаті буде коса.
  • Можна використати спрей для термозахисту.

зачіска

Крок 2. Коли вся прядки на голові будуть гафрованими, потрібно взяти гребінець із рідкими зубчиками. Акуратно розчешіть ще раз волосся.

зачіска

Крок 3. Зберіть високий хвіст. Для більшої надійності його варто зафіксувати двома резинками.

зачіска

Крок 4. Виділіть дві бокові прядки, як показано на фото. Їх потрібно зафіксувати зверху тонкою акуратною резинкою, не сильно затягуючи.

зачіска

зачіска

Крок 5. Беремо нові дві прядки, обвиваємо ними попередній хвости та повторюємо закріплення резинкою. Заплітати попарно прядками потрібно аж до самісінького кінця довжини волосся.

зачіска

Крок 6. Коли коса готова, злегка витягуємо її в різні сторони для створення додаткового об’єму.

зачіска

Крок 7. Фіксуємо готову косу лаком для волосся середньої фіксації.

зачіска

Крок 8. Кінчик коси повинен виглядати як акуратна китиця. Його можна підкрутити звичайною плойкою, а потім також зафіксувати чи лаком, чи мусом.

Святкова зачіска для дівчинки готова!

А на цьому відео можна переглянути ідею створення іншої святкової зачіски в стилі принцеси Жасмін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які прикраси обрати на подарунок дівчинці

Читайте також