Головна Школярі Учням нарешті заборонять користуватися телефонами на уроках?

Учням нарешті заборонять користуватися телефонами на уроках?

mamabook
1437 Переглядів
телефон

телефонГаджети – величезна проблема для сучасних школярів. Учні активно користуються смартфонами навіть під час уроків, а на зауваження педагогів реагують неактивно. Списувати контрольну з інтернету чи переписуватися у месенджерах з однокласниками в школі – норма. І ось нарешті в Україні заговорили про офіційну заборону на користування смартфонів на уроках.

Відмітимо, що подібна заборона вже давно діє в багатьох країнах Європи, а також в частині штатів Америки.

Автор нового законопроекту – депутат Олексій Гончаренко. Він зареєстрував у парламенті законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, та не створення перешкод для отримання освіти іншими здобувачами освіти (№2792).

Текст законопроекту на офіційному сайті парламенту поки що не оприлюднено. Але своїй сторінці у Facebook Олексій Гончаренко уже прокоментував свої дії:

«Очевидно, що наразі сучасні гаджети надають доступ до будь-якої інформації, що є великою перевагою. Проте, з іншого боку, це також і обширний доступ до ігор та соціальних мереж, що може відволікати безпосередньо під час навчального процесу. Крім цього, глобально постійне «зависання» у телефоні спричиняє не лише велике навантаження на очі та малорухливий спосіб життя, а й призводить до замкнутості дітей, до скорочення спілкування з однолітками та батьками у реальному житті, а також до поширення жорстокого цькування в онлайні».

Також автор законопроекту вважає, що обмеження користування телефонами має допомогти учням зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним та зменшити кількість випадків інтернет-булінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги вчителів: дії педагогів у школі відтепер можна знімати на телефон

Читайте також