Головна Школярі У школах почали масово знімати настінні годинники, бо учні не вміють визначати по них час

У школах почали масово знімати настінні годинники, бо учні не вміють визначати по них час

mamabook
3731 Переглядів
годинник

годинникЕпоха глобалізації та захоплення гаджетами з дитинства бере своє – учні почали втрачати здатність працювати з механічним годинником. Про це заявили вчителі британських шкіл, тож у шкільних класах та аудиторіях для екзаменів почали знімати настінні механізми. Тепер у школах Великобританії вводять використання лише цифрових годинників.

За словами педагогів, перші проблеми розпочалися під час складання іспитів. Діти часто нервувалися і доходило до істерики, бо вони були не здатні визначити, скільки часу залишилося до кінця екзамену.

Малкольм Троуб, заступник генерального секретаря Асоціації керівників шкіл та коледжів, в інтерв’ю своєму інтерв’ю The Telegraph дав розгорнуту відповідь, чому вирішено зняти зі стін традиційні годинники.

«Учні віком до 18 років звикли бачити цифрове зображення часу на своєму смартфоні чи комп’ютері. Я вважаю, що учні повинні бути максимально розслабленими під час іспиту. Цього прагнуть і самі діти, і вчителі. А традиційний годинник може додати зайвого стресу, тож школи намагаються зробити все простим і зрозумілим. Ви як вчитель не захочете, щоб діти постійно постійно піднімали руку».

Ініціативу відмовитися від механічних годинників вже підхопило чимало британських шкіл, тож невдовзі освітні заклади повністю відмовляться від старих добрих годинників зі стрілками.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З квітня цього року проїзд по Україні стане безкоштовним для школярів

плашка

Читайте також