Головна Малюки У якій церкві хрестити дитину

У якій церкві хрестити дитину

mamabook
68 Переглядів
хрещення

хрещенняЯкщо ви вже є парафіянином храму, то, звичайно, слід провести таїнство саме в ньому. Якщо ні – обирайте церкву по душі, за покликом серця.

Відвідайте декілька церков

Немає нічого поганого в тому, аби переглянути декілька храмів та обрати той, який найбільш сподобався. У кожній церкві своя атмосфера. На жаль, не скрізь ви зустрінете ввічливих працівників (буває і таке).

Чимало батьків надає перевагу невеликій церкві, аби не було людно, а обряд хрещення малюка пройшов спокійно. Особливої увагу заслуговують храми, у яких є окрема будівля, призначена саме для хрещення. Тут ніколи не буває натовпи, а всі таїнства закриті для сторонніх відвідувачів.

Індивідуальний обряд

Якщо ваше місто маленьке і храмів небагато, то заздалегідь дізнайтеся, скільки дітей зазвичай буває на обряді. Може статися так, що одночасно будуть хрестити з десяток малюків – і кожного з них будуть супроводжувати хрещені батьки, родичі. Процедура хрещення пройде гамірно – і багатьом таке не сподобається. Тож, якщо є можливість, ви можете домовитися зі священиком про проведення індивідуального хрещення. Але це потребує оплати послуг церкви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молитва “Символ віри” українською мовою

плашка

Читайте також