Головна Здоров'я Центр кінезітерапії: особливості та переваги

Центр кінезітерапії: особливості та переваги

mamabook
91 Переглядів
валик

валик

Навряд чи можна знайти людину, яка б не чула про кинезитерапію. Але більшість так до кінця і не розуміють, що являє собою центр кінезітерапії і в чому його основний профіль. Якщо коротко, то суть полягає в проведенні спеціальних лікувальних вправ, які спрямовані на поліпшення рухливості або розробку великих і дрібних суглобів, сегментів хребтів, збільшення еластичності м’язових тканин і сухожиль.

Актуальний для людей із захворюваннями суглобів і хрящової тканини, при викривленні хребта, при больовому синдромі, остеохондрозі, грижі, нестабільності хребетних сегментів, викривлення хребта, патологій зводу стоп, реабілітації після компресійного перелому хребта, а також попередження різних захворювань. Розглянемо особливості кинезитерапии і основні переваги, які забезпечує даний метод лікування.

Особливості кінезітерапії для запобігання ускладнень та лікування

Призначається кінезітерапія при відновленні після операцій і травм, а також під час лікування захворювань суглобів і хребта. За допомогою вправ можна значно зміцнити корсет без високих навантажень на суглоби і хребці. Посилений корсет дозволяє уникнути різних захворювань в майбутньому.

Вправи проводяться на спеціально призначених декомпресійних тренажерах, або з застосуванням валиків, м’ячів і т.д. Незважаючи на відносно простий принцип лікування, в 80% випадків вдається уникнути операції, а в 99% випадків досягається позитивний результат при різних захворюваннях. Сам процес лікування проводиться без медикаментів, тому виключені будь-які побічні ефекти и робить лікування доступним для кожної людини, незалежно від фінансових можливостей.

кінезітерапія

Ключові переваги кинезитерапии

Рухові вправи довели свою ефективність в лікуванні різних патологічних станів. Серед переваг, можна відзначити:

  • відсутність побічних ефектів – лікування проводиться без використання медичних препаратів;

  • видаляє біль і сприяє профілактиці повторного розвитку захворювань;

  • дає можливість уникнути оперативного втручання і прискорити одужання;

  • зміцнення м’язово-зв’язкового апарату;

  • не має протипоказань і підходить для людей різного віку;

  • покращує загальне самопочуття організму, підвищуючи імунітет пацієнта.

Все це сприяє тому, що центр кінезітерапії стане прекрасним вибором для кожного, хто хоче зміцнити або відновити опорно-руховий апарат без застосування дорогий таблеток та інших медикаментів.

Читайте також