Головна Релакс Таблички із написами для заміського будинку та дачі

Таблички із написами для заміського будинку та дачі

mamabook
13 Переглядів
ворота

воротаПриватна територія потребує затишку й додаткового нагляду. Важливо, аби сторонні особи не втручалися в особисте життя, не заважали комфортному відпочинку на власному подвір’ї та не зазіхали на майно. Тож різні інформаційні таблички – це не лише питання дизайну чи вдалої креативної ідеї. Це практичне рішення, яке завжди стане в нагоді власникам котеджів чи дачних будиночків. Які варіанти, окрім класичної таблички зла собака, ще можна використати на своїй приватній ділянці?

Вільна вулична зона

Інші люди погано знають, що територія за парканом у вигляді вузької алеї чи клумби також належить власникам будинку чи земельної ділянки. Нерідко сторонні особи дозволяють собі відпочивати на вуличному газоні, розпивати спиртні напої, кидати недопалки від сигарет. Навіть більше – залишати свої автомобілі на чужій приватній території.

Аби захистити себе від подібних втручань і зухвалої поведінки, господарі можуть використовувати на зовнішній стороні паркану таблички не паркуватися. Це офіційне попередження про заборону залишати авто. До речі, при ігноруванні вашої вимоги сміливо можна викликати поліцію.

ворота

Захист від сторонніх очей та зловмисників

Чимало людей може проявити надмірну цікавість і почати зазирати через паркан. Дуже багато допитливих хоче уважно роздивитися, як живуть у приватних будинках, як виглядає подвір’я, що на ньому знаходиться чи яка машина припаркована. Також зловмисники зазіхають на приватну заміську власність. І їх можуть відлякати таблички відеонагляд – це попередження про те, що ведеться цілодобовий запис. І приватна територія надійно захищається. Адже зазвичай відеонагляд ще підкріплюється сигналізацією і миттєвим виїздом охорони до пункту спостереження.

Тож прості заходи у вигляді інформаційних табличок із написами – це гарантія невтручання у ваше життя та комфортне дозвілля на власній території. У більшості випадків сторонні люди все ж уважні до подібних попереджень і не ризикують зазіхнути на вашу власність. Це гарантовано зменшить кількість заздрисників та бажаючих пороздивлятися чуже майно.

Які ще популярні написи можна підібрати:

  • приватна територія;
  • автоматичні ворота;
  • не смітити;
  • виїзд;
  • вигул собак заборонено.

Замовляйте таблички, які найбільше задовольняють ваші вимоги щодо безпеки та захисту вашого майна. Окрім приватних територій, таблички підходять для ТРЦ, ресторанів, офісів.

Читайте також