Головна Здоров'я Синупрет сироп: показання до вживання, дозування, як застосовувати

Синупрет сироп: показання до вживання, дозування, як застосовувати

mamabook
96 Переглядів
астма

астма

Щороку в осінньо-зимовий період стартують сезонні епідемії грипу та ГРЗ. Традиційно фіксують 2-3 хвилі масових захворювань на вірусні інфекції, які супроводжуються ускладненням у вигляді кашлю та запалення слизової оболонки носа. Головними помічниками в домашній аптечці стають препарати, які здатні ефективно знімати симптоматику при застуді. Вони полегшують дихання, зменшують біль, набряки, запалення. Одним із таких лікарських препаратів є Синупрет сироп інструкція якого української мовою представлена в нашій статті.

Коли призначають Синупрет

Головне показання до застосування – це кашель, нежить, що проявляються при гострих респіраторних захворюваннях. Формула препарату розроблена на основі рослинних інгредієнтів, які спрямовані на покращення секреції слизових, зменшення запалення та набряків.

Синупрет рекомендовано вживати з метою нормалізації стану слизових оболонок носа, верхніх дихальних шляхів, захист епітелію від запалень. Прийом сиропу покращує природній дренаж пазух носа, що й призводить до полегшення дихання.

Нежить

У якому віці можна приймати цей сироп

Синупрет підходить для лікування як дорослих, так і дітей віком від 2 років. Як і з будь-яким лікарським препаратом, при вживанні слід чітко дотримуватися рекомендованих доз. Скільки і з якою частотою приймати сироп, чітко вказано в інструкції до препарату.

Особливості препарату та дозування

Оскільки Синупрет не містить алкоголю у своєму складі, то його можна застосовувати у будь-який період доби – до, під час чи після прийому їжі. Але якщо у пацієнтів є діагностовані патології шлунково-кишкового тракту (зокрема, гастрит, виразка, коліт, печія, діарея), то вживати сироп слід чітко після їжі.

Якщо сироп вживає дитини до 6 років, то не слід давати концентрований препарат. Доза, яка вказана в інструкції для цієї вікової групи, розводить в 1 ст.ложці питної води.

Дозування препарату:

  • Малюки у віці 2-5 років – 3 рази на добу по 2 мл сиропу (отже, 6 мл в день).
  • Діти 6-11 років – з рази на добу по 3,5 мл (отже, 10,5 мл Синупрету в день).
  • Діти від 12 років і дорослі – 3 рази на добу по 7 мл (це 21 мл сироп в день).

Тривалість лікування

Застосовувати сироп можна 1-2 тижні. Якщо препарат не допоміг, слід звернутися до лікаря та замінити на інший вид ліків.

Читайте також