Головна Здоров'я Симптоми атопічного дерматиту в дітей

Симптоми атопічного дерматиту в дітей

mamabook
133 Переглядів
дерматит

дерматитАтопічний дерматит у дітей – це хронічне запалення шкіри алергічного характеру. Проявляється у вигляді зуду та лущіння епідермісу. Діагностикою і лікуванням цього захворювання займаються лікарі-алергологи.

 Як розпізнати атопічний дерматит

Захворювання можна впізнати по великій кількості запалень у різних ділянках шкіри. У зв’язку з цим основним проявом дерматиту є свербіж, який заважає спати, погіршує самопочуття, призводить до роздратованості дитини.

У місці локального запалення виникають висипи. Вони можуть мати різний зовнішній вигляд – це залежить від стадії захворювання.

  • В гострій фазі висипи яскраво-червоні. Через прилив додаткової крові в зону запалення утворюється місцевий набряк. Можуть бути бляшки, луска на шкірі. На дотик шкірні елементи вологі.
  • У фазі неповної ремісії висипи тілесного кольору, сухі, можуть лущитися. Прояви нових елементів спровоковані одягом, який торкається до шкіри.

дерматит

Атопічний дерматит у різному віці

Розміщення шкірних висипів відрізняється у залежності від віку дитини.

  • У немовлят вони найчастіше на голові (де є волосся), шиї та грудях. Улюбленим місцем нових висипів є місця, де розгинається суглоб (під колінам, в зоні ліктів).
  • У підлітковому віці висипи на спині, животі, у паховій зоні.

Температура при дерматиті

Шкірні висипи у місцях натирання часто інфікуються, тому утворюються численні гнійники. Це супроводжується підвищенням температури тіла, загальною слабкістю дитини, погіршенням самопочуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Причини аденоїдів у дітей

плашка

Читайте також