Головна Релакс Свічки для декору

Свічки для декору

mamabook
11 Переглядів
свечки

свечки

На ринку є багато різних декоративних свічок. Однак дуже часто в різних магазинах можна знайти однакові вироби. Проте можна також прикрасити готові свічки самостійно. Варто витратити трохи часу і проявити свій смак та фантазію.

Якщо у вас є трохи більше часу, ви можете зробити свічки своїми руками, вам знадобиться віск для насипних свічок та колба. Просто купіть все необхідне: набори для рукоділля, гноти, тримачі для гнотів, віск або парафін, барвники для свічок, ароматизатори та все інше, що вам знадобиться.

Припустимо, що у вас вже є свічка. Тепер вам просто потрібно подумати, як ви хочете її прикрасити. Почніть з найважливіших речей. Перш за все, потрібно вирішити, яке безпосереднє призначення свічки. Якщо це прикраса для вашої оселі, то вона має відповідати їй за кольором та дизайном, те ж саме стосується і свічок для прикрашання столів у ресторанах та кафе. Все повинно бути узгоджено – посуд, скатертини, кольорова гама.

Якщо свічки потрібні для конкретного свята, вони також повинні бути оформлені відповідно до певної тематики. Наприклад, весілля – кольори повинні бути найяскравішими, на честь такого грандіозного свята, яке зазвичай буває лише раз у житті молодят. Звісно, для прикраси підійдуть і квіти, і намистини, а ще зараз стало модно викладати імена молодят на виробі камінням.

свечи

Якщо ви хочете прикрасити новорічні свічки, все ще простіше. Обирайте червоний та зелений кольори. Золотий також підійде. Можна додати ялинові гілки для аромату, шишки та ялинкові прикраси. Не забудьте про сушену мандаринову шкірку. Адже саме цей аромат якнайкраще підходить для такого святкування.

Прикраса столу різдвяними свічками також важлива. Тут можна використовувати всілякі ароматні спеції. Наприклад, корицю. А у випадку з кавовими свічками, їх можна прикрасити кавовими зернами. До речі, всі ці поради підходять і для декорування свічок в домашніх умовах. Дуже стильно буде виглядати, якщо ви візьмете широку, але невисоку вазу і поставите в неї багато свічок. Порожній простір між ними заповніть різними крупами, які є у вас вдома. Аналогічний процес можна зробити і з фужерами. Ви можете наповнити їх шарами крупи, а посередині поставити свічку, як підсвічник. Оскільки зараз осінь, ви можете прикрасити свічку сухими квітами, що виглядає дуже по-осінньому.

Як бачите, все дуже просто. Потрібно лише задати правильний вектор для вашого дизайну, і тоді у вас не виникне жодних труднощів. Дуже важливо, що всі елементи дизайну не обов’язково купувати, їх можна знайти вдома на кухні, в коробках і непотрібних речах.

Читайте також