Головна Здоров'я Сучасні методи діагностики для жінок у «Дельта Мед»

Сучасні методи діагностики для жінок у «Дельта Мед»

mamabook
112 Переглядів
лікар

лікарХворобу простіше попередити, ніж лікувати. За статистикою, навіть онкозахворювання, які були виявлені на ранній стадії, майже стовідсотково піддаються ефективному лікуванню. Тому важливо з метою профілактики проходити базові перевірки стану здоров’я, аби вчасно застосувати необхідні методи лікування. Якісну, сучасну діагностику та терапію пропонує пацієнтам медичний центр «Дельта Мед» у Львові. Більш детально про специфіку закладу та послуги ви можете дізнатися на сайті https://delta-med.com.ua/. Особливість клініки в тому, що її фахівці працюють згідно європейських та ізраїльських протоколів. А це – провідні стандарти сучасної медицини.

За бажанням пацієнтів, у «Дельта Мед» можна отримати додаткову консультацію із залученням лікарів Ізраїлю. У складних випадках клініка запрошує спеціаліста з Ізраїлю для персонального ведення хворого.

Наш сайт підготував перелік базових сучасних видів діагностики у «Дельта Мед», які дозволяють подбати про жіноче здоров’я та красу.

Цифрова дерматоскопія

Жінки дуже уважні до стану своєї шкіри. На відміну від чоловіків, зазвичай вони ще ранніх стадіях помічають будь-яке новоутворення на шкірних покривах. Проте важливо знати, що це не лише естетична проблема. Папіломи, бородавки, невуси чи пігментні плями вимагають особливої уваги та завчасного звернення до спеціаліста. У центрі «Дельта Мед» є можливість пройти сучасну діагностику для оцінки стану шкіри та її проблемних ділянок. Процедура ефективна, точна, інформативна й абсолютно безболісна.

Показання для виконання дерматоскопії:

  • Поява новоутворень на шкірі, для яких характерний стрімкий ріст.
  • Якщо старі новоутворення несподівано змінили форму, розмір чи колір.
  • Якщо місце з новоутворенням турбує свербінням, болем.
  • Відбулося травмування родимки чи іншого новоутворення.
  • Якщо в історії хвороби пацієнта є родичі з онкологією шкірних покривів.

бородавка

Огляд у лікаря-гінеколога

Існує «золоте» правило жіночого здоров’я: двічі на рік відвідувати гінеколога. Навіть якщо у вас немає скарг і нічого не турбує – ці огляди потрібно проходити з метою профілактики численних патологій. У клініці представлена можливість комплексного обстеження та лікування жіночих захворювань. Більше детально про послуги читайте на сайті центру https://delta-med.com.ua/directions/ginekologiya/.

Check-up для пацієнток

Чимало сучасних жінок беруть під контроль своє життя і хочуть мати впевненість у всіх його сферах – родина, кар’єра, здоров’я. Найкращий спосіб подбати про своє довголіття та гарне самопочуття – це проходити щорічні планові комплексні обстеження. Або так звані «чек-апи». Чимало процесів в організмі відбуваються в прихованій формі. Тож саме обстеження в кількох лікарів та здача базових аналізів дозволяє вчасно відреагувати на будь-які відхилення. Check-up – це чудове рішення для сучасних жінок.

аналізи

УЗД

На жаль, більшість пацієнтів проходить ультразвукове обстеження лише за призначенням лікаря чи серйозних больових відчуттях. Насправді УЗД, як і базові клінічні аналізи, варто виконувати профілактично 1-2 рази на рік. Тим більше, що ультразвукове дослідження вважається однією з найбезпечніших та інформативних сучасних діагностик.

Що варто перевіряти регулярно за власною ініціативою:

  • Щитоподібну залозу.
  • Внутрішні органи черевної порожнини.
  • Нирки.
  • Молочні залози.

У разі виявлення будь-яких відхилень при УЗД вам відразу слід проконсультуватися із фахівцем відповідного профілю – ендокринологом, мамологом, гастроентерологом тощо.

Читайте також