Головна Світ тата Стильні чоловічі зачіски: які стрижки зараз у моді

Стильні чоловічі зачіски: які стрижки зараз у моді

mamabook
17 Переглядів
зачіски

зачіскиСучасний ритм життя диктує свої правила: чоловіки встигають і кар’єру будувати, і дбати про свій зовнішній вигляд. Окрім збалансованого харчування та регулярних тренувань, до чоловічого лайф-стайлу відносяться стильний гардероб та дбайливий догляд за волоссям. Сьогодні на ринку представлений великий арсенал косметичних засобів, а вправні майстри здатні створити бездоганний образ. Відвідуючи барбершоп Ламберджек, ви зможете подбати про ідеальний стан бороди та гарантовано отримати трендову стрижку.

Дізнайтеся, які чоловічі зачіски зараз у моді. Представляємо рейтинг у вигляді ТОП-3 варіанти стрижок.

Бокс або напівбокс

пальто

Це одна із найпопулярніших коротких чоловічих зачісок. Допустимою довжиною для боксу вважається волосся в 3-4 см. Для зачіски характерні прядки приблизно однакової довжини, проте на скронях та потилиці вони стрижуться більш коротко, а на тім’ї залишаєтья легке видовження. Така стрижка чудово відкриває обличчя.

Особливості зачіски бокс:

  • одна із найбільш універсальних чоловічих стрижок;
  • вдало підкреслює мужні риси обличчя, зокрема масивні вилиці;
  • волосся не заважає очам;
  • має лаконічні та акуратні обриси;
  • таку зачіску легко може повторити більш майстрів (навіть початківців).

Свою назву стрижка отримала завдяки популярності серед спортсменів, зокрема боксерів. Адже в міру коротке волосся зручне для тренувань та проведення поєдинків. Тож сьогодні бокс чи напівбокс традиційно обирають чоловіки, які ведуть активний спосіб життя, відвідують тренування, катаються на велосипедах.

Кроп

борода

Ця зачіска – фаворит серед чоловіків останні два роки. Тож стригти під кроп модно й цьогоріч. Основу зачіски складають максимально коротко стрижені чи виголені скроні та потилиця із контрастним переходом до об’ємної і видовженої частини волосся зверху. Така стрижка має бунтарський відтінок, тож не всі чоловіки наважуються на таку зачіску. Все ж таки в неї є певні вікові обмеження. Кроп вважається ідеальним рішенням для молоді й підлітків, а також чоловіків із креативними професіями.

Андеркат

борода

Від інших зачісок її відрізняє характерно виголені бокові та задня частини голови. Також є чіткий акцент на фронтальну зону, де прядки залишаються помітно довгими. Стрижка дійсно дуже ефектна та нестандартна, тому її обирають дещо нахабні чоловіки з бездоганним відчуттям стилю.

На жаль, в андерката є свої обмеження. Зачіска не пасує чоловікам з жорстким чи кучерявим волоссям. Інакше доведеться щодня витрачати багато часу та засобів для укладки.

Читайте також