Головна Здоров'я Стоматологія на Оболоні: 5 причин обрати клініку «Альфа+»

Стоматологія на Оболоні: 5 причин обрати клініку «Альфа+»

mamabook
28 Переглядів
брекети

панорамный снимок зубов

Зубні патології – одні із найрозповсюдженіших проблем зі здоров’ям. І їх не варто недооцінювати. Сучасні клінічні дослідження доводять тісний зв’язок між інфекціями зубів та погіршенням функції щитовидної залози, частими ангінами та навіть розвитком деменції. Гігієна ротової порожнини та стан зубів також має величезне значення для всього шлунково-кишкового тракту. Адже патогенні організми, занесені із каріозних порожнин, потрапляють разом із їжею до органів травної системи, провокуючи розвиток хронічних запалень. Хочете подбати про здоров’я родини? Київська стоматологічна клініка Альфа+ пропонує широкий спектр послуг. Дізнайтеся, чому варто обрати саме цей заклад.

Комплексний підхід

У клініці пацієнти мають можливість виконати усі сучасні стоматологічні послуги. Йдеться не лише про лікування, але й діагностику, ефективні превентивні методики, можливість вирішення проблем, що пов’язані вже з втратою зубів.

Клініка «Альфа+» пропонує такі стоматологічні послуги:

  • зубна ортопедія (протезування);
  • лікування карієсу, каналів, періодонтиту;
  • нарощування зубів та реставрація;
  • усі напрямки дитячої стоматології;
  • відбілювання зубів;
  • професійна гігієнічна чистка;
  • хурургія та імплантологія.

имплантация

Кваліфіковані спеціалісти

Колектив стоматологічної клініки – це фахівці із багаторічним досвідом роботи. Вони мають найвищу категорію кваліфікації, відвідують провідні курси та постійно продовжують професійно розвиватися в своїй сфері. Також ці чуйні лікарі, які з особливою увагою ставляться до кожного пацієнта в незалежності від віку.

Сучасне обладнання

Якість інструментарію та обладнання для діагностики, терапії має особливе значення в стоматології. Навіть досвідчений лікар не в змозі виконати свою роботу бездоганно, якщо працює на застарілих видах техніка. Клініка «Альфа+» дбає про оновлення устаткування та матеріалів, представлених на сучасному медичному ринку.

Доступна вартість

Ціни на послуги в клініці «Альфа+» – не вище середніх по Києву. Тож обслуговуватися тут можна усією родиною за помірну вартість. Постійним клієнтам варто слідкувати за акційними пропозиціями. Адже поєднання кількох послуг може обійтися із суттєвими знижками.

брекети

Комфорте перебування

Емоційний стан пацієнтів дуже важливий для успішного лікування. У стоматологічній клініці «Альфа+» подбали про створення затишних кабінетів. Нові пацієнти можуть у цьому переконатися, відвідавши офіційний сайт закладу. Ви зможете здійснити віртуальну екскурсію по клініці, подивитися кабінети та обладнання, а також ознайомитися із величезною кількістю реальних відгуків клієнтів.

Читайте також