Головна Школярі Список необхідної канцелярії для першокласника

Список необхідної канцелярії для першокласника

mamabook
174 Переглядів

Советы по выбору школьной формыІнтернет-магазин Tovarik.com.ua дає підказки для батьків, які вперше збирають свою дитину до школи. Яка шкільна канцелярія знадобиться першокласнику? Що обов’язково потрібно купити, як зекономити на зборі портфеля та не придбати зайвого?

Готуючи малюка до першого походу в школу, батьки часто купують безліч непотрібних речей. Серед різнобарв’я канцелярії не важко розгубитися і набрати зайвого. Сьогодні даємо поради, як підготувати першокласника до школи, купити йому всю необхідну канцелярію і не витратити зайвих грошей. Вибрати якісні і недорогі товари в школу ви можете в розділі Навчання та творчість

В першу чергу, слід купити зошити: 10 штук в клітинку (на 12 чи 18 сторінок) і 10 штук в косу лінійку (також на 12 чи 18 сторінок). Для зошитів доведеться купити обкладинки, але зверніть увагу, що деякі обкладинки менші за стандартний розмір зошитів, тож «примірка» не завадить. Не менш важливо купити обкладинки для підручників.

Можна скористатися стандартними наборами обкладинок, а можна купити спеціальний папір, з якого потім самостійно зробите обкладинки. Папір обирайте різнокольоровий, з візерунками, так процес навчання стане для дитини значно цікавішим. Подивитись різноманітні якісні недорогі шкільні зошити універсального дизайну, а також з тематичними обкладинками для хлопчиків та дівчаток можна в розділі Зошити, блокноти

зошити, товар

Якісні патріотичні зошити (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Купіть декілька кулькових ручок (3-4 буде достатньо), простий олівець (можна два, різної жорсткості), лінійку, гумку, точилку. Не забудьте про пенал, в який першокласник складатиме все це приладдя. Не зайвою буде папка для зошитів та папка формату А4. Також потрібно придбати цифрове та буквене віяло.

Для уроків малювання, образотворчого мистецтва та творчості потрібно буде купити малюку альбом формату А4, кольорові олівці (не варто купувати найдешевші, вони, як правило, неяскраві і в них часто ламається стержень) та фломастери, клей (рідкий клей купувати небажано, є шанс знайти його на одязі та по всьому шкільному рюкзаку), ножиці (краще обирати безпечні ножиці, з заокругленими кінцями), кольоровий папір та картон, пластилін, дощечка і ніж для пластиліну. Скоріш за все, першокласники будуть малювати фарбами, тож доведеться купити пензлики, акварельні або медові фарби, склянку для води, палітру.

За бажання школяру можна придбати підставку для книг, підставку для ручок, розклад уроків і т.д., магазини канцелярії сьогодні пропонують величезний вибір товарів для першокласників. Щоправда, вони не завжди радують ціню. Тому радимо або купувати канцелярію за декілька місяців до початку учбового року, або пошукати дешевші і не менш якісні варіанти в Інтернет-магазині.

вишиванка, товарНа фото: якісна святкова вишиванка на дівчинку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також