Головна Світ тата Сонцезахисні окуляри для чоловіків: 5 трендів 2021 року

Сонцезахисні окуляри для чоловіків: 5 трендів 2021 року

mamabook
109 Переглядів
окуляри

окуляри

Сонцезахисні окуляри залишаються базовим елементом чоловічого гардеробу. І це не лише сезонний аксесуар, який більшість полюбляє носити лише влітку. Важливо знати, що без сонячних окулярів не обійтися на гірськолижному курорті взимку та під час керування автомобілю цілий рік. Якщо ж ви слідкуєте за трендами, то слід звернути увагу на модні моделі цього року. Дізнайтеся, яким формам слід надати перевагу, які трендові варіанти випускають відомі бренди, наприклад, сонцезахисні окуляри чоловічі Полароид. Також слід звернути увагу на популярні цьогоріч кольори оправ. Пропонуємо наш стильний б’юті-огляд для чоловіків.

Тренд 1. Імітації

На зміну монохромними темними оправами цьогоріч прийдуть дуже незвичні та оригінальні рішення. Це оправи з принтами, а також з імітацією фактури дерева, пластику, металу.

окуляри

Тренд 2. Комбінації

Ще один популярний напрямок у дизайні сонцезахисних окулярів – це поєднання різних матеріалів в одному аксесуарі. Наприклад, металічні дужки з пластиковою основою. Також це стосується і форм – масивні лінзи, але дуже тоненькі філігранні дуги.

Тренд 3. Абсолютна прозорість

Чітко прослідковується тенденція до створення «невидимих» аксесуарів. Оправа виконується з повністю прозорого пластику. Такі аксесуари швидше нагадують акуратні окуляри для зору, ніж від сонця.

Тренд 4. Мілітарі-палітра

Ця тенденція зберігається вже третій рік поспіль, особливо в моді для чоловіків. Чимало відомих брендів активно використовують камуфляжні принти та кольори мілітарі-стилю. Тож ефектно виглядатимуть окуляри з оливковим, насичено-зеленим, болотяним, гірчичним кольорами.

Тренд 5. Спортивність

Масивні окуляри з широкими лінзами додають чоловічому образу брутальності. До того ж, такі аксесуари мають практичне значення. Адже широкі дужки та об’ємна оправа дозволяє чудово фіксувати окуляри. А це зручно для повсякденного використання та можливості зберегти активність, рух.

борода

Антитренди

Також не слід ігнорувати очевидні «немодні» характеристики в аксесуарах. Які окуляри від сонця не слід обирати чоловікам цього року?

Моделі, які вже неактуальні у 2021 році:

  • Окуляри з круглими та ромбоподібними лінзами.
  • Моделі з повністю пластиковими елементами.
  • Окуляри з кольоровими лінзами.

Незважаючи на щорічні тренди, варто пам’ятати, що мода швидкоплинна. І не завжди трендові речі ідеально нам пасують. Тож завжди слід орієнтуватися на власний індивідуальний стиль. Будьте собою!

Читайте також