Головна Релакс Смачна азіатська іжа у Вінниці від SushiGo

Смачна азіатська іжа у Вінниці від SushiGo

mamabook
26 Переглядів
суші

сушіТрадиційні страви Азії вже стали справжніми народними улюбленцями серед українців. Чого лише варті суші й роли, які в нас вживають при будь-які нагоді: дні народження, корпоративи, зустрічі з друзями чи просто смачна вечеря в родинному колі. Та азіатська кухня значно різноманітніша, ніж нам може здаватися. І її можна замовляти як повноцінні обіди в офіс чи виїзне меню на пікнік. Спробувати популярні страви можна на vinnytsia.sushi-go.com.ua. Дізнайтеся про переваги доставки суші, ролів та інших страв у Вінниці від SushiGo.

Технологія приготування

У суші й ролів тисячолітня історія. Ці страви лише на перший погляд здаються простими. Насправді існує чимало нюансів їхнього приготування, аби отримати довершений результат. Приміром, чому рис для цих страв виходить таким розсипним? Або які змішати компоненти, аби навіть холодні закуски були ситними? Усі ці таємниці – це чітке дотримання технологій і класичних рецептів.

роли

Різноманіття

Суші й роли дуже відрізняються за своїм наповненням. Обрати можна різні смаки та страви для клієнтів, які висувають особливі вимоги до компонентів, бо дотримуються певних правил чи дієти.

Що можна замовити в SushiGo:

  • різні варіанти сетів;
  • вегетаріанські роли;
  • салати;
  • азіатські місо-супи;
  • роли темпура;
  • сирні роли;
  • макі;
  • напої.

суші

Якість приготування

Суші й роли доставляють завжди свіжими. Бо SushiGo завжди дотримується два важливі принципи приготування. По-перше, це якісна, відмінна сировина. Усі продукти харчування доставляють до ресторану перевіреними постачальниками. По-друге, страви не готуються заздалегідь. Це не напівфабрикати, які тривали період можуть зберігатися в замороженому стані. Суші й роли готують відразу ж після оформлення замовлення – у потрібній кількості для клієнта.

Авторська рецептура

SushiGo здивує вас не лише класичними ролами й суші. Шеф-кухар закладу дбає про різноманіття меню, тож завжди доповнює його новими цікавинками. Є чимало страв, які ви можете відвідати виключно в SushiGo. Таких ролів ви точно ще ніде не зустрічали. Тож смакуйте із користю й задоволенням.

Читайте також