Головна Здоров'я Скільки коштує Брілінта у Німеччині

Скільки коштує Брілінта у Німеччині

mamabook
45 Переглядів
аналізи

аналізи

При пошкодженні судин утворюються згустки крові, які блокують кровообіг навколо серця, тому щороку до 20 мільйонів людей у ​​всьому світі переносить серцевий напад або інсульт. Багатьом із них потрібні стаціонарне лікування, медична допомога та тривала реабілітація з використанням спеціалізованих медичних препаратів, таких як Брілінта від англо-шведської компанії «АстраЗенека».

Препарат вибору при серцево-судинних захворюваннях у Німеччині

За даними Американської асоціації Серця (АНА) та Американського коледжу кардіологів (ACC) Брілінта з 2010 року рекомендується для лікування людей з гострим коронарним синдромом (ОКС). Вона успішно застосовується у Данії, Великій Британії, Норвегії, Шотландії та Туреччині. Одна з найнижчих препарат Брілінта ціна в Німеччині .

Брилінта відноситься до групи лікарських препаратів, які називаються антиагрегантами, розріджувачами крові або інгібіторами P2Y12. Засіб діє як антагоніст рецепторів – блокує рецептор P2Y12, відповідальний за просування тромбоцитів.

На основі подвійного сліпого, рандомізованого клінічного дослідження під назвою “Випробування PLATO”, проведеного в Німеччині, встановлено, що Brilinta знижує рівень смерті від серцево-судинних хвороб. Через 12 місяців лікування смерть від судинних причин, інфаркту або інсульту настала у 9,8% пацієнтів, які отримували тикагрелор (Брилінта), проти 11,7% пацієнтів, які отримували клопідогрель (Плавікс).

хворий

Скільки коштуватиме курс лікування Брілінта в Німеччині?

Брилінта – це таблетки 90 мг, покриті плівковою оболонкою. В одній упаковці – 168 таблеток. Лікарі рекомендують починати приймати цей препарат з 2 таблеток по 90 мг як навантажувальну дозу. Лікування по 90 мг двічі на день. Після початкової дози навантаження аспірину (зазвичай 325 мг) доповнюють Брилінту добової підтримуючої дозою 75-100 мг Аспірину. Хворим, які пропустили прийом препарату, слід випити 1 таблетку 90 мг (наступну дозу) вранці.

При прийомі двічі на день Брилінти вистачає на 1,5 місяці, тому необхідно придбати ліки для повного курсу лікування протягом року після події ГКС.

  • Оригінальний препарат Брілінта купити в Німеччині можна за ціною від 217,21 євро – 6964,36 грн, що становить 2,25 євро на день.
  • Вартість доставки ліків Брілінта при замовленні у німецькій аптеці – від 40 євро . Але чекати на отримання замовлення доведеться від 7 до 10 робочих днів.

Щоб не чекати довго і не переплачувати за доставку з Німеччини, а якнайшвидше отримати препарат Брілінта і відразу почати його приймати, зверніться до офіційного представництва цієї фармкомпанії в Україні.

Його філії працюють у Чернігові, Вінниці, Харкові, а замовлення оперативно доставляються Укрпоштою чи Новою Поштою по всій країні.

При покупці 3, 5, 10 упаковок діють спеціальні ціни. Це дозволяє заощадити на лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань, не знижуючи ефективність застосовуваних медикаментів.

З цією статтею можна ознайомитись російською мовою за посиланням – https://brilinta.com.ua/skolko-stoit-brilinta-v-germanii/

Читайте також