Головна Здоров'я Скільки бананів можна їсти в день?

Скільки бананів можна їсти в день?

mamabook
71 Переглядів
банани

банани

Банани вважаються цінними за свою поживність та високий вміст калію. Це головний фрукт для серця, він є чудовим способом швидко відновитися після тренування чи доповнити офісний обід. Проте кожен продукт корисний лише до того моменту, як його не вживають у надмірній кількості. Наш сайт Mamabook розповість, чи можна їсти банани щодня і скільки фруктів не будуть шкодити здоров’ю?

Користь бананів

Кількість бананів, які можна їсти в день, залежить від декількох факторів: стать, фізична активність, стан здоров’я і дієтичні потреби людини.

Однак, загалом, вважається, що споживання 1-2 на день є безпечною і здоровою звичкою для більшості людей. Банани багаті на поживні речовини – такі,  як калій, вітамін С, вітамін В6, антиоксиданти, які можуть допомогти зберегти здоров’я серця, підтримувати нормальний рівень кров’яного тиску, поліпшувати шлунково-кишковий тракт та зменшувати ризик розвитку деяких захворювань. Це чудове джерело клітковини, тож фрукти покращують моторику кишечника, є гарним способом боротьби з хронічними запорами.

Коли банани не можна?

Банани можуть бути лише додатком до основного прийому їжі. Тобто перекус у вигляді фруктів є шкідливим. Обов’язково доповнюйте банани хоча б горіхами чи авокадо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисні властивості бананів, про які мало знають

плашка

Читайте також