Головна Школярі Skileo — нова онлайн платформа для навчання

Skileo — нова онлайн платформа для навчання

mamabook
158 Переглядів
навчання онлайн

навчання онлайнБажаєте опанувати цікаву професію, вдосконалити свої навички роботи у відеоредакторі чи підготуватися до ЗНО? Настав час познайомитися зі Skileo. Сучасна онлайн платформа для навчання поєднує традиційні шкільні ідеї та новітні технології. Для того, щоб ви могли опановувати знання у зручному для вас форматі. А головне — по-справжньому ефективно та без нудьги!

Що таке Skileo?

Платформа Skileo — це онлайн школа, яка пропонує два напрямки навчання:

  1. Професійні курси — SMM, VFX & MOTION GRAPHICS, відеомонтаж в Premiere Pro та інші.

  2. Підготовка до ЗНО — з української мови та літератури, історії України, біології.

Навчання — це короткі (15-20 хвилин), але змістовні відеолекції у форматі 4К. Кожен урок збагачений інтерактивністю: велика кількість візуальної інформації допомагає краще засвоювати тему та утримувати увагу учнів. До викладання залучені провідні фахівці: молоді, але кваліфіковані викладачі-практики, які знають, як зацікавити кожного.

Інтерфейс платформи й заняття на курсах — виключно українською мовою.

«Коли у 2020 році школи в Україні закрили на карантин, з’явився великий попит на онлайн-навчання. Ми переглядали різні освітні платформи, що були до того – переважна більшість із них російськомовні. Якісного українського контенту не було – лише записи уроків у ZOOM», – розповідає Леся Бондарук, засновниця “Скілео”.

Почати навчатися на платформі — дуже просто. Достатньо ознайомитися з актуальними курсами, обрати один із них, зареєструватися в Особистому кабінеті та оплатити навчання. Ось і все: дивіться лекції тоді, коли вам комфортно, спілкуйтеся з викладачами, проходьте зрізи та тести. А якщо ви хочете переконатися, що вам точно підійде такий формат навчання — подивіться 2 безкоштовних уроки!

Чому варто спробувати навчання зі Skileo?

Розкажемо про переваги платформи коротко:

  • Сучасний підхід до навчання — отримуйте максимум знань з обраної дисципліни, перевіряйте себе за допомогою тестів, дивіться уроки з будь-якого зручного девайсу (навіть з телефона).

  • Інтерактивні лекції — максимум візуальної інформації для ще більш ефективного засвоєння матеріалу.

  • Ілюстровані конспекти-книги для повторення вивченого.

  • Тести та контрольні зрізи в Особистому кабінеті — ви не зможете перейти до наступної теми, поки не складете тест з попередньої. Це гарантує ефективність навчання.

робота

А ще — 5 квітня Skileo запускає онлайн інтенсив з підготовки до ЗНО. Він триватиме 2 місяці, протягом яких ви у жвавому темпі зможете кожного дня вивчати нову тему.

Тож якщо ви давно хотіли спробувати онлайн навчання — настав саме час. Оберіть курс й починайте опановувати нові знання разом із сучасною україномовною платформою Skileo!

Читайте також