Головна Школярі Шокуюче відео: восьмикласник ударив у голову 61-річну вчительку та розтрощив клас

Шокуюче відео: восьмикласник ударив у голову 61-річну вчительку та розтрощив клас

mamabook
5600 Переглядів
конфлікт у школі

конфлікт у школіЦе відео вже активно шириться та обговорюється в соцмережах. І хоч шокуюча подія сталися в московській школі, все ж неправомірна поведінка учнів частішає, і вчителям варто бути обережнішими при спілкування та конфліктах з агресивно налаштованими підлітками.

Дмитро Мартинов, учень 8-Д класу московської школи №113, накинувся з кулаками на 61-річну вчительку з фізики. Педагог підійшла до учня під час контрольної роботи та забрала навушники, в яких хлопець слухав музику. Реакцію підлітка записали на відео його однокласники.

Мартинов ударив в обличчя та по голові свого педагога, після чого почав трощити шкільні меблі, кидати речі. Після цього інциденту підлога в класній кімнаті була усіяна склом та заплямована кров’ю. Відомо, що педагог – класна керівничка цього учня. Учительку Ірину Лук’янову було доставлено до лікарні.

Найцікавіше, що до нападу вчителька намагалася всіляко допомогти учню, який у I півріччі отримав двічку з фізики. Педагог робила йому підказки, аби він краще впорався з тестом.

Тим часом, стало відомо, що мати школяра тривалий період знаходилася у в’язниці за вбивство. Його вихованням займається бабуся та батько, який регулярно випиває.

Більше про подію та наслідки учнівської агресії дивіться в спецвипуску програми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На замітку педагогам: фраза “Усі сидять, дзвінок для вчителя!” ─ це булінг

Читайте також