Головна Краса Що псує ваше волосся

Що псує ваше волосся

mamabook
189 Переглядів
Волосы

ВолосыМати розкішне, міцне, здорове волосся прагне кожна жінка. Адже волося прикрашає нас, додає привабливості та жіночності. Але які звички та фактори псують волосся?

1. Лупа
Немає потреби пояснювати, чому це псує все враження. Взимку лупа часто виникає через пересушене повітря, і білі лусочки з’являються навіть у тих, хто зазвичай не страждає від лупи. Зміни шампунь на спеціалізований або купи в аптеці лікувальний: зазвичай 1-2 застосувань достатньо для того, щоб ти забула про проблему і виглядала розкішно!

2. Невдало пофарбоване волосся
Ми вже писали про те, як уникнути найпоширеніших помилок при домашньому фарбуванні, але незайвим буде і освіжити спогади! Хочемо нагадати, що при виборі нового відтінку волосся не варто віддалятися далі, ніж на 2 тони від природного, інакше волосся дисгармоніює з тоном брів і відтінком шкіри, що теж створює неохайний і недоглянутий вигляд. А також може бути виглядати нездоровим ти попаленим.

3. Перепалене волосся
Якщо ти проігнорувала попередній пункт і все-таки спалила волосся фарбуванням або перестаралася з використанням плойки, не намагайся зробити вигляд, що так і було задумано. Перепалені пасма ніяк не замаскуєш, не сховаєш і не вилікуєш. Так що зберися з духом і зроби стильну стрижку!

4. Тьмяне волосся
А ось цей недолік легко усунемо: якщо волосся втратило живий блиск і стало млявими, побалуй їх маслами і спеціальними масками, і через пару тижнів вони стануть здоровими, красивими і шовковистим!

5. Перебір зі стайлінгом
І цей гріх досить поширений: намагаючись зафіксувати вдалу укладку на більш тривалий термін, ти наносиш побільше лаку або ж, у спробі створити ефектний образ, користуєшся мусом, гелем і воском, а в результаті волосся намертво зафіксовані, навіть вітер не ворухне ні волосини. Не залишимо осторонь питання тієї шкоди, яку завдано волоссю, та й такий “будинок на голові” і виглядає не дуже.

кардиган, модаНа фото: Стильні жіночі кардигани (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також